Wpis z mikrobloga

Kolejka samochodów i kamperów na wyjeździe z Burning Mana w tym tygodniu.

Burning Man to festiwal muzyczno-artystyczny odbywający się co roku (z wyjątkiem lat pandemicznych) na pustkowiu w Newadzie, około 2 godziny drogi od największego większego miasta. Na czas festiwalu powstaje tymczasowe miasto namiotowe w kształcie półkola. Uczestnicy muszą być całkowicie samowystarczalni jeśli chodzi o wodę, jedzenie, nawet toalety itd. Festiwalowi przyświeca idea nothing left behind, tzn. wszystko to (razem z odpadami) trzeba zabrać ze sobą. Burning Man jest znany z ogromnej ilości pyłu, który wchodzi wszędzie gdzie się da. Ubrań często nie da się doprać, przez co większość uczestników chodzi nago lub prawie nago, będąc ubranym tylko w rzeczy, które mieli zamiar wyrzucić.

Źródło zdjęcia

#kalifornia #usa #ciekawostki
Pobierz szyy - Kolejka samochodów i kamperów na wyjeździe z Burning Mana w tym tygodniu. 

...
źródło: comment_16624436319ALpQENZaOTPBOAYsYxn9F.jpg
  • 48
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czymsim: nie no tam jest w pytę gorąco i jest piach więc no logiczne chodzić nago lub w kostiumie. W ogóle też tam jest społeczność która lubi być nago. Narkotyki też swoje robią.

Ogólnie na festiwalach jak jest gorąco nawet w PL są "cycki" ;)))
@Tygrysia_Lilia: skoro wszystko bierzesz za obraze swojego majestatu to ty masz problem nie ja.
mieszkam w uk, oryginalne ciuszki adidasa kupuje za 2 funty czyli około 10 zł, SZOK I NIEDOWIERZANIE. W Polsce nie ma bata żeby coś kupić w tej cenie, bierzesz takie nowiutkie ciuszki które kosztują śmieszny promil twojej wypłaty i jedziesz na festiwal, dla polaków nie do ogarnięcia dla brytola normalne
@Tygrysia_Lilia: jestes niedokołysana, zarzucasz mi nieumiejętność prowadzenia rozmowy, wszystko co napisałem to zwykła prawda, a ty tylko to wyśmiewasz i nie masz właściwie nic do powiedzenia oprócz płakania że cie jakoby obrażam, zamiast napisać np "przepraszam ale nie mam niskiej samooceny" xD Sama nie umiesz prowadzić konwersacji ale zarzucasz to mnie. Napisz prosto z mostu że czujesz sie urażona a nie kiśniesz jak upośledzona i nic z tego nie wynika. Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96: bo mi się nie chce z tobą rozmawiać xD nie będę przepraszać kogoś kto zaczyna rozmowę BO JESTES POLKA a później jeszcze jak napisałeś bo ja mieszkam w UK.. no typie xDD bleee bla bla bla

A, ja nie pozdrawiam bo mam cię w dupieeee