Wpis z mikrobloga

XD
Trucker to jednak stan umysłu.

Warto dodać fakt, że zdarzyło się nawet, że pewien rodzic potrafił wjechać na parking szkoły po dziecko TIR-em z naczepą - mówi Katarzyna Domozych, kierownik gospodarczy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Gdańsku


https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dyrekcja-szkoly-zamknela-parking-czesc-rodzicow-oburzona-n170328.html

#gdansk #trojmiasto #bekaztransa
  • 12
@Polinik dalej jest to placówka użyteczność publicznej a nie parking na prywatnej posesji. Teraz ludzie będą parkować na ulicy i wyrzucać bąbelki na ulicy i blokować całą ulicę co wprowadzi jeszcze większy chaos i bezpieczniej nie będzie dla nikogo. Ciekawe jak ktoś kto ma dwójkę dzieci w różnych szkołach i dojeżdża z poza miasta ma zaprowadzić dzieci piechotą.
@Oomph:

dalej jest to placówka użyteczność publicznej a nie parking na prywatnej posesji.

Dalej jest to teren, którym zarządza dyrektor placówki i dalej ma prawo do podejmowania decyzji odnośnie ograniczenia dostępu do tego terenu, żeby zapewnić bezpieczeństwo pieszym, skoro dorośli są bezmózgami pozbawionymi wyobraźni.

Ciekawe jak ktoś kto ma dwójkę dzieci w różnych szkołach i dojeżdża z poza miasta ma zaprowadzić dzieci piechotą.


Na przykład zaparkować na tym olbrzymim parkingu Park&Ride,
@Oomph: Przypominam, że pojazdem ciężarowym o DMC powyżej 16 ton albo długości powyżej 12 metrów wolno parkować tylko w wyznaczonych miejscach, o czym mówi artykuł 49 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym

na obszarze zabudowanym, pojazdu lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 16 t lub o długości przekraczającej 12 m, poza wyznaczonymi w tym celu parkingami.


Idę o zakład, że na szkolnym parkingu nie było znaku informującego o parkingu dla