Wpis z mikrobloga

@zielona88

23 Dlaczego mówiłaś przed sprawą że odpowiem że odpowiem za krzywdy wyrządzone mojej rodzinie i że twój mąż wylądował w szpitalu a po sprawie na korytarzu ze łzami w oczach mówiłaś ,,na co nam to było Łukasz''?
24 Dlaczego zatrudniony przez twojego męża Jareczek grozi na filmach Kononowi pobiciem, urządza tam libacje oraz częstuje cukrzyka alkoholem?
25 Dlaczego twój mąż twierdzi że dba o zdrowie Konona skoro na filmie było widać że nie nikt tam nie potrafi obsługiwać glukometru?
26 dlaczego na korytarzu sądu proponowałaś że zamówisz Kononowi hotel by się wyspał a nie zaproponowałaś że weźmiesz go do domu?
27 dlaczego zatrudniony przez twojego męza Jarosław Z dzwonił na numer mojej kobiety po nocy grożac mi pobiciem.
28 dlaczego maż miał/ma zdalny dostep do komputerów i telefonów Konona i Majora?
29 dlaczego mąz zamykał cię w pokoju z cukierkami?
30 dlaczego mąż siedział w samych majtkach z narkomanem w jednym pokoju później nieudolnie tłumacząc się że nie nocował tam tylko przyszedł rano i rozebrał się do majtek?
31 dlaczego mąż zarzekał się że robi to hobbystycznie ,,za free'' jednocześnie zarabiając na kanale?
32 dlaczego mąż zarzekał się że kończy współpracę z Suchodolskim cały czas prowadząc kanał i pobierajac 200 zł opłaty ,,za prowadzenie kanału''

#kononowicz
#patostreamy
  • 19
@OlgierdAndrzejewski przypominam Ci też, że wiele z tych pytań możesz zadać osobiście zainteresowanemu i to w taki sposób, że nie będzie mógł pominąć odpowiedzi. Na Ciebie czeka natomiast 10 pytań, na których możesz odpowiedzieć dobrowolnie. Tylko jeśli tego nie zrobisz to stań przed lustrem i powiedz, że masz czyste sumienie i wszystko co robisz jest w porządku. ( ͡º ͜ʖ͡º)

1) Jaką dokładną kwotę pieniędzy uzbierałeś w
@OlgierdAndrzejewski: chyba strasznie wczoraj zachlałeś co? bo tego przesadzasz z tą atencyjnością na tagu. Pelikany to łykną wiadomo. Kto następny będzie twoim "rywalem" po mexicano, aronie, sławku, mariolu, siewierskiej, piotrku wsw, barneju, kosno, niewińskim, geremku, iwonie soplicowej, młodym redaktorze, pampalinim, pato, białorusince..... kogoś pominąłem?

Przecież to co robisz nie ma składu ani ładu. Ja wiem po co pan to robisz