Wpis z mikrobloga

Kurde, przez wykop wstydze się że urodziłem się Polakiem. Codziennie kilka dowodów na to że jesteśmy narodem zwyrodniałych alkoholików, cwaniaczków, złodzei, przekupnych świń a każdy kombinuje jak drugiego wydymać. Do tego dochodzi masa biurokracji, śmieszne prawo (+ inne prawo dla bogatszych/sławnych), korupcja i to co najgorsze - debilizm, debilizm i jeszcze raz debilizm. Wszędzie idioci i bezmózgi. Posłuchać chwile rozmowy na przystanku/rynku/w kościele (a jakże, w środku podczas mszy) i włos się jeży na głowie. Tak, wiem że zło jest bardziej wyraźne i ta patologia, pijane matki i inne patusy to jakiś promil społeczeństwa (no, może w moim przypadku to kilka % społeczeństwa - mieszkam w Łodzi) ale rzuca się w oczy bardziej niż cała rzesza "normalnych" ale... no po takich wiadomościach jak dzisiaj o tych pijanych typach zabijających ludzi na drodze, rzucających fajerwerkami w samochody i duszącymi własne dzieci to do mnie nie dociera... nic tylko płakać...

tldr: Gorzkie żale i uogólnianie że naród polski to patologia, ochlejmordy i cebulackie świnie.

#gorzkiezale #polska #pijacy #idiotseverywhere #patologia
  • 6
@spatsi: Pewnie że jest i zawsze jakiś tam odsetek będzie. Ale jest jakaś zależność że im większa bieda i głupsze społeczeństwo (zniszczone intelektualnie przez komune w naszym przypadku), tym tej patologii i braku perspektyw więcej. W Austrii czy Niemczech to będą rzadkie przypadki - u nas, na Ukrainie czy w Albanii jest to na porządku dziennym :(
@sprzedam_nerke: stary, rozumiem Cię. Napisałeś słowo w słowo co myślałem jeszcze jakiś czas temu. Ale potem uświadomiono mi, że ten kraj to także ja i wraz ze mną on się zmienia. Jedyne co nam pozostaje to pracować, aby te zmiany utrzymać.

"Grunt to dobrze wykonywać swoją pracę"

Dr Rioux, Dżuma