Wpis z mikrobloga

Może moja opinia będzie niepopularna ale uważam ze ten elf wyglada najbardziej jak elf (pomijając karnację i krótkie włosy) w porównaniu do fatalnego Elronda który wyglada jak zwykły człowiek i do tego brzydkawy.
  • Odpowiedz
@jc_denton: też to zauważyłem, że zarówno ten elf jak i księżniczka Disa grają i pasują do roli akurat bardzo dobrze. To cała masa innych postaci prezentuje się beznadziejnie, a przede wszystkim Gallllllladrrrrrielllll.
  • Odpowiedz
  • 452
@jc_denton i tu się z Tobą zgodzę Romku, bo pomijając czarny kolor skóry to ten elf jest dobrze zbudowany, porusza się z gracją, werwą, ma fajne i głębokie spojrzenie, sprawie wrażenie konkret wojownika. Chyba póki co to ten wątek z nim mnie najbardziej zainteresował xd a nowy Elrond to ewidentny błąd matrixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@MistrzPatelnii:

Mi tam w miarę wszyscy pasują, tylko zastanawia mnie dlaczego, czarnoskorzy są wciśnięcie gdzie się tylko da, a nie ma w ogóle Azjatów czy etnicznych Amerykanów, którzy dużo bardziej by pasowali do klimatu.
  • Odpowiedz
@jc_denton: Tolkien sprzeciwiał się długim włosom elfów, niekoniecznie musiały być długie. To wizja Jacksona, Tolkien nie określił jakie włosy długości elfy miały koniecznie mieć.
  • Odpowiedz
@jc_denton: a mi tam nawet Elrond się podoba. Nawet w trylogii ma dość specyficzną urodę, często zachowuje się jak arogancki #!$%@? co jako jedyny ma rację, ale w głębi serca kocha swoich bliskich i pragnie jedynie ich bezpieczeństwa. I w sumie wszystko to reprezentuje Elrond od Amazona.
  • Odpowiedz
  • 5
@jc_denton obejrzałem pierwszy odcinek i mam podobne zdanie. Co więcej - ten wątek, obok wątku hobbitów, wydał mi się najciekawszy z wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 1
Może moja opinia będzie niepopularna ale uważam ze ten elf wyglada najbardziej jak elf (pomijając karnację i krótkie włosy) w porównaniu do fatalnego Elronda który wyglada jak zwykły człowiek i do tego brzydkawy.


A Mini Majk zagra główną rolę w biografii Pudzianowskiego. Raczej, że niepopularna, Ci głupcy psują takimi detalami wszystko przeciętnemu widzowi. To jest robione na siłę a efekt jest mizerny.
  • Odpowiedz
@jc_denton: @MistrzPatelnii: Wszystko spoko tylko cały ten wątek, że się elf zakochał w ludzkiej kobiecie jest lekko z czapy. Cały motyw Beren i Luthien, Aragorna z Arwena itd. był wyjątkwoy właśnie dlatego, że tak rzadko się to zdarzało w historii Śródziemia. Z tego co kojarzę to raptem 4 razy.

To nie było jak w Wiedźminie, że półelfy sobie wesoło biegały na każdej wiosce.

Natomiast fakt, księżniczka i mroczny elf narazie
  • Odpowiedz
@fan_comy: Co by nie było bardzo trafne uwagi, w tym żałosnym serialu jest to najciekawszy wątek i chyba najelpiej napisana postać która coś oferuje widzowi. Elrond to wygląda i się zachowuje jakby był obojnakiem albo żywo zainteresowany płcią męska i wgle co to ma być, że pominięto Galadriele jako jego teściową i stworzono z niej najbardziej nieznośną postać jaka istnieje. Pierwszy raz człowiek kibicuje Sauronowi
  • Odpowiedz