Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 452
@PoIand: Dalej nie wierzę że facet który nakręcił taki dobry, jeden z najlepszych współczesnych polskich seriali jednocześnie później zaczął tłuc takie gówno
  • Odpowiedz
@kutmen2 są takie same ale idealnie trafia w gusta przez co każdy z nich to hit $$$. Ja nie mówię o treści bo jej nie ma, mówię o komercji która mu nadzwyczaj dobrze wychodzi
  • Odpowiedz
@PoIand: polska szkoła filmu to największe gówno. Jedyny motyw jaki znają polacy to kręcenie filmów o jakiejś patusiarni czy innej gangsterce w wersji: horror, thriller, dramat, komedia xD

Jak widzę polski film to nawet nie czytam opisu bo wiadomo że będzie gówno, szkoda na to 5 sekund życia. Filmy z etiopi są lepsze od polskich, bo chociaż można się pośmiać z podróbki terminatora a te polskie to tylko w kiblu spuścić
  • Odpowiedz
Dalej nie wierzę że facet który nakręcił taki dobry, jeden z najlepszych współczesnych polskich seriali jednocześnie później zaczął tłuc takie gówno


@Piro3202: Poszedł w ilość a nie jakość jak zobaczył że nie ważne co będzie w kinach, ludzie i tak pójdą.
  • Odpowiedz
@Piro3202: Również się nad tym zastanawiam. Sądząc po tych kolejnych gównianych produkcjach Vegi wydaje mi się, że był to przypadek. Przypadkowo wyszedł mu wybitny serial. Mowa oczywiście o pierwszym pitbullu. Z dużą nadzieją patrzyłem na Vege jak skończył się pitbull ale to były kolejne rozczarowania aż przestałem zupełnie go oglądać, interesować się co kręci itp.
  • Odpowiedz
@Kaja_Kern: polskie kino niszowe to jeszcze większe gówno niż te wszystkie filmy gangsterskie. Filmy dla "inteligentów" gdzie przez 3 godziny taśmy nic się nie dzieje ale film jest "głemboki" i jak masz inne zdanie to jesteś debil xD
  • Odpowiedz
@Kaja_Kern: po prostu musisz się z tym pogodzić że polskie kino nie ma do zaoferowania nic nikomu. To że film jest gówniany, nie znaczy że ma piąte dno i jest dziełem które rozumieją tylko ludzie uważający się za wybitnych bo mają konto na filmwebie xD
  • Odpowiedz