Wpis z mikrobloga

@PoIand: @Piro3202: Ja też nie mogę wyjść z podziwu. Pitbull to nieironicznie mój ulubiony serial. Rozwój bohaterów, charakterność i realizm fabuły kupuje mnie za każdym razem gdy go oglądam (oczywiście wszystkie 31 odcinków). Uwielbiam w tym serialu, że pod sztywnymi maskami głównych bohaterów tlą się tłumione emocje. Męska przyjaźń w obliczu trudnych sytuacji życiowych jest wiernie odwzorowana. Dbałość o detale w odwzorowaniu prawdziwych wydarzeń i umiejętne wplatanie tego
  • Odpowiedz
@maciejze: jak taki mądry jesteś po powiedz co przełomowego te polskie filmy mają oprócz nudy, braku fabuły (jeśli jakaś jest to totalnie bezsensowna).

Polskie filmy nie oferują nic, w żadnej strefie w żadnym segmencie. Nie mają fabuły, nie mają efektów, nie mają nawet dźwięku xD Kręcone przez byle kogo, byle jak, ze szczególnym zamiłowaniem do bezsensownych zakończeń bo się taśma kończyła, tyle przynudzania wpychają polscy "twórcy" a raczej filmowi odpowiednicy
  • Odpowiedz
@FLAC: Ale co ja mam Ci tłumaczyć, zobaczyłbyś taki "Koniec Cywilizacji" to byś stwierdził że stare, głupie bo nic nie wybucha i nie ma CGI a cały przekaz pewnie naciągany xD
  • Odpowiedz
@PoIand: ciekawe czy Vegeta dalej byłby w stanie nakręcić jakiś naprawdę dobry film/serial?

To, że ostatnich 6 lat spędził na kręceniu profitowych kaszan chyba nie oznacza, że utracił tę umiejętność...
  • Odpowiedz