Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Umówmy się, gdyby każdy z nas, facetów, mógł tak robić to tak by robił xd im młodsze tym lepsze, proste xd


@chodznapole: No nie. Zależy do czego się szuka. Jak się szuka partnera i chce się mieć rodzine, to wymienianie modelek na nowe co 3 lata jest złym pomysłem. To jest opcja dla kogoś, kto ma w dupie relacje z kobieta, posiadanie rodziny, ma w dupie charakter osoby z ktora jest
Tak, młodszy model jest bardziej atrakcyjny, ale jeżeli w związku tylko tego szukasz to jesteś zwyczajnie niedojrzały.


@FrasierCrane: problem w tym, że większość kobiet nie ma nic więcej do zaoferowania - sam myślałem, że mam #!$%@? wymagania i mądra kobieta dla mnie nie istnieje i byłem już pogodzony z tym, że będę do końca życia po prostu spotykać się z kolejnymi małolatami, aż nie zdechnę. Na szczęście po 30 latach udało
to jesteś zwyczajnie niedojrzały.


@FrasierCrane: Po co być dojrzałym? Jeśli lecą na ciebie witaminki poniżej 25 lat to trzeba z tego korzystać, a nie szukać na siłę "stabilności czy miłości" XD

Taki Leonardo ma kasy jak lodu to korzysta z życia jak należy, a nie udaje że siedzenie z grubą babą, której najlepsze lata już przeminęły ma jakikolwiek sens, skoro do łóżka mu same wchodzą atrakcyjne siksy.
@FrasierCrane: problem w tym, że większość kobiet nie ma nic więcej do zaoferowania


@Ranger: nie mówię, że nie, dobrą trudno znaleźć, taką , która będzie prawdziwym partnerem, a nie sezonowym "ruchadłem"

@FrasierCrane: Po co być dojrzałym? Jeśli lecą na ciebie witaminki poniżej 25 lat to trzeba z tego korzystać, a nie szukać na siłę "stabilności czy miłości" XD


@Porton: ludzie są różni, seks dla seksu jest pusty i
ludzie są różni, seks dla seksu jest pusty i w końcu się nudzi. Po jakimś czasie człowiek szuka partnerstwa, towarzystwa itd., kogoś, kto coś więcej niż młode ciało jest w stanie wnieść do jego życia.

Tylko do świadomości, że zwiazek to coś więcej niż młoda dupa to przychodzi z czasem


@FrasierCrane: Ewidentnie musisz nauczyć Leo życia, jak się pospieszysz to jeszcze ma szansę wyjść na ludzi xD
@FrasierCrane: Im starszy jestem tym bardziej widzę, że poza tym (młodość i atrakcyjność wizualna) kobiety nie mają za wiele do zaoferowania. Mogą być bardziej albo mniej wkurzające.

Oczywiście nadal mam nadzieję, że gdzieś są jakieś pojeydncze jednostki które są inne i potrafią stworzyć prawdziwy, dojrzały związek.
@localoca: czemu to oznacza ze ktos ma w dupie relacje z kobietami? albo jaki to ma zwiazek z tym ze ma w dupie charakter osoby z ktora sie spotyka? I skad to bialorycerzykowanie o traktowaniu drugiej osoby przedmiotowo?

W relacjach z ludzmi kluczowym elementami jest nasze nastawienie i doswiadczenie jakie w relacjach z ludzmi mamy. Jezeli on spotykal sie z dziesiatkami kobiet to prawdpodobnie ma duzo wieksze doswiadczenie z roznymi typami
@kejor: Ale czy ja napisałem, ze Leo robi coś złego? xD Uważam to za przedmiotowe traktowanie, ze równo w 25 urodziny uznaje, ze kobieta się zepsuła i ją wyrzuca na śmietnik, ALE jednocześnie uważam, ze skoro jemu to pasuje i tym kobietom tez (jak napisałeś żadna się nie skarży, myślę ze dzięki niemu tez finansowo maja zajebiscie) to nie dzieje się nikomu krzywda. Taki model posiadania związków jest słaby jeśli chcesz