Wpis z mikrobloga

@kidi1: przeczytałem twoje zdanie, w którym mówiłeś o ludziach o "takich poglądach", potem przeczytałem ponownie to co napisałem, czyli pytanie rozszerzające, bo chciałem się więcej dowiedzieć o twoim podejściu. Czy teraz możesz mi odpowiedzieć na pytanie? Zadam je ponownie, ale w krótszej formie, bardziej otwarte, abyś czuł się swobodnie formułując odpowiedź: czy uważasz za idiotę każdego, kto nie chce mieć dzieci?
  • Odpowiedz
  • 1
@P35YM1574 Zadałeś jakieś pytanie, ktore nie ma ani ładu ani składu i robisz ze mnie kogoś kto ma problemy ze zrozumieniem. Przeczytaj to pytanie i zadaj je jeszcze raz tylko tym razem zgodnie z zasadami pisowni. Ty się pomyliłeś a nie ja.
  • Odpowiedz
@kidi1: Nie widzę błędu w zadanym przeze mnie pytaniu. Domyślam się, że odpowiedź na nie jest twierdząca. Szkoda, że nie chcesz rozmawiać. Późno już więc dobranoc.
  • Odpowiedz
"Czy każdy kto z jakichkolwiek powodów, etycznych, osobistych lub dla własnej wygody, jest idiotą?" Nie widzisz tu błędu?


@kidi1: Po przespanej nocy widzę, że zjadłem "nie chce dzieci", kompletnie tego nie widziałem, natomiast w dwóch następnych komentarzach pisałem od nowa i tam wszystko jest. To skoro teraz mamy to wyjaśnione kilkukrotnie i rozumiesz pytanie to odpowiesz na nie?
  • Odpowiedz
@SkorpionX: No zgubiłem część pytania pisząc je, ale widać dokładnie którą część, bo napisałem pytanie od nowa w następnych komentarzach. Zresztą z kontekstu da się łatwo domyślić o co pytałem.
  • Odpowiedz