Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: ale słuchaj - wyrażam swoją opinię i ją uzasadniam. Ty przechodzić do argumentów ad personam, mimo że mnie nie znasz xD. Poziom wykopowego eksperta xD W porównaniu do innych niestety pod względem pressingu CR7 wypada słabo. Bardzo słabo. 2-3 sekundy przed oddaniem piłki przez Lokonga wyglądało to komicznie. Wiem, że chłop ma 37 lat, ale dokładnie tak jak piszesz - lata w PL a nie w Wieczystej Kraków.
@PozorVlak: człowieku, wiem kim jest i co osiągnął. Komentuje wyłącznie jakieś 5-10 sekund meczu. Czy napisałem, że grał źle albo że nie miał udziału w zwycięstwie? Naprawdę czytanie ze zrozumieniem nie boli. Teraz EOT.
@wiem_wszystko: a co ma tygodniówka do tego wszystkiego? Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Cr7 migdu nie byl bogiem gry w defensywie i ten "pressing" tylko to potwierdza. Mało sie o wlasne nogi nie polamal xd i komicznie to wygladalo. Nikt mu nie odbiera zasług ani nic. Nie ten wiek na presowanie jakby mial 20 lat na karku. A i tak nie zmienia to faktu ze w porownaniu do zeszlego sezonu wklad w