Wpis z mikrobloga

Funkcjonariusze proputinowskiej partii Zmiana szerzą nienawiść do Ukraińców i rosyjską propagandę na YT

Zgłoś wideo za szerzenie nienawiści tle narodowościowym: https://www.youtube.com/watch?v=YAEIR0igH6Y

Zgłoś kanał za szerzenie nienawiści tle narodowościowym i fake newsy: https://www.youtube.com/c/WbrewCenzurze/about

Kanał prowadzony jest liderów prokremlowskiej partii Zmiana, Tomasza Jankowskiego oraz byłego posła Samoobrony Mateusza Piskorskiego. Na razie nie mają wielkich zasięgów, ale może to ulec zmianie w ciągu kilku godzin, bo kanał zaczął być intensywnie promowany w skrajnie prawicowych, komunistycznych i antyszczepionkowych zakątkach internetu.

Treści produkowane przez Jankowskiego i Piskorskiego mają szansę na wywarcie większego wpływu niż patostreamy Jaszczura #jablonowski , ponieważ jest to propaganda mniej toporna i chamska. Należy ukrócić je w zarodku.

Kremlowscy propagandziści chwytają się wszystkich antyukraińskich motywów: w innym wideo adresowanym do pań przestrzegają przez ukraińskimi kobietami, które odbiorą im polskich mężczyzn.

Sporo zwyczajnego antyukraińskiego szowinizmu, jednak inaczej niż w przypadku Konfederacji sprytnie zamaskowanego kwestiami socjologicznymi i klasowymi. Umniejszanie albo zaprzeczanie zbrodniom rosyjskim (o Buczy „niczego tak naprawdę nie wiadomo”). Amalgamat skrajnej prawicy i skrajnej komunistycznej lewicy, wszystko podporządkowane promowaniu rosyjskich interesów w Polsce.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #bekazpodludzi #wykopefekt #wykop
fantomasas - Funkcjonariusze proputinowskiej partii Zmiana szerzą nienawiść do Ukraiń...

źródło: comment_1662301759Cd23QOTJRbRDIwrJWtBAYW.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@fantomasas: w jakich "skrajnie prawicowych (...) zakątkach internetu" intensywnie promowany jest ten kanał? Pierwszy raz zobaczyłem te treści, właśnie w tym wpisie na wykopie.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Na Pitoń.TV od tego #!$%@?ętego górala, w zbanowanej „Myśli Polskiej”, przez okazy takie jak Wielomski czy Koronę Brauna – na ich zamkniętych grupach FB i Telegramowych.
  • Odpowiedz