Wpis z mikrobloga

Załóżmy taką sytuację:

Otwiera się nowa lodziarnia w mieście. Reklamuje się ona, że ma najlepsze lody w mieście wedle przepisu jakiegoś tam legendarnego lodziarza. Lubisz lody, więc jesteś do tego pozytywnie nastawiony. Idziesz w końcu do tej lodziarni, zamawiasz lody truskawowe, a oni podają ci... karkówkę z grilla. Załóżmy na potrzebę tej historii, że reklamacje są tutaj niedostępne, więc decydujesz się zjeść tą karkówkę. I nawet ci ona smakowała. Tylko jak wtedy ocenić działalność restauracji? Samo danie niby spoko, ale restaurator cię ewidentnie oszukał.

Mniej więcej jest tak samo z Pierścieniami Władzy od Amazona. Przy czym tutaj nie podali ci smacznej karkówki z grilla, a jakiegoś zwykłego mielonego, jakiego możesz uświadczyć w przeciętnym polskim domu.

Serial sam w sobie nie zasługuje na "1", ale biorąc pod uwagę całą otoczkę wokół niego... to jest to uzasadniona ocena. Ludzie są wkurzeni i mają pełne prawo tak oceniać ten serial. To nie musi być zwykły, fanatyczny hejt, a rzetelna ocena działalności pewnej platformy strimingowej.

#lotr
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waro: to prawda, gdyby serial był zwykłym fantasy standalonem, to nie różniłby się za bardzo od innych tego typu seriali poprzednich lat. Może byłby nawet odrobinę lepszy, bo krasnoludów nie grają karły #pdk

Podpięcie się pod Władcę Pierścieni to najgorsza decyzja związana z całą produkcją.
@waro: to zapożyczenie świata Tolkiena do propagandy i promowania obecnych trendów, które panują na zachodzie. Ja nie jestem rozczarowany, bo niczego innego sie nie spodziewałem, bardzo ładna, dobrze nakręcona historyjka, która jest zlepkiem popier@@olonych scen z których nic nie wynika, coś jak nowe star wars czy drugi sezon wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)