Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem
Dziewczyna wczoraj mówiła, że ma wolny wieczór i chętnie się spotka a dzisiaj chce przełożyć nasze pierwsze spotkanie o 1,5 godziny później, bo się nie wyrobi. Czyżby kolejna co z randki na randkę biega i ustawia sobie opcje zapasowe z facetów?

Pytanie jak wyżej.

  • Masz rację. 31.3% (50)
  • Masz chorą podejrzliwosc 68.8% (110)

Oddanych głosów: 160

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awitampanstwa: jak cie to interesuje dlaczego przestawia spotkanie to ją zapytaj o to po prostu a nie jakieś domysły z d--y robisz. Pewnie przed spotkaniem z tobą idzie na bolcowanko do chadziora mokebe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Positano1: nie jesteśmy razem, nawet się jeszcze nie spotkaliśmy więc może robić co chce. Ale już byłem na spotkaniach gdzie dziewczyna widocznie spieszyła się na kolejną randkę będąc na spotkaniu ze mną.
  • Odpowiedz
Jezu nie popadaj w jakąś paranoje. W ciągu ostatnich dni ja sporo spotkań przełożyłem na godzinę później, bo mi coś wypadło, tak samo było też ze strony kobiet. Z perspektywy drugiej strony to też to wygląda, że wyrucham jedną i dopiero wbije do niej? Nie. Normalna sprawa w której szukasz drugiego dna. Nie zapominaj, że taka osoba też ma swoje życie.
  • Odpowiedz