Wpis z mikrobloga

@WuBe Myślałem coś w stylu - Niepołomice-Bochnia-Czchów-Nowy Sącz-Klimkówka-Freestyle po besikidzie (zakładam że Zdynia, Radocyna Czarne, Olchowiec) i później powrót przez Nowy Żmigród, Gorlice. Pliku GPX jeszcze nie mam gotowego. Tydzień 38, jeden dzień w tygodniu chciałem urlop wziąć jak będzie ładna pogoda.
@Student_Bartolomeo: W rekach kogos doswiadczonego pewnie tak :) w piatek przejezdzalem przez Nowy Żmigród i Stary Żmigród. Po drodze trafiłem na znak informujacy o "Starym Zamczysku". Próbowałem tam podjechać, ale droga kończy się w lesie i dalej nie próbowałem choć wyczuwam potencjał. Jakie masz opony?
@BratProgramisty: Też z chęcią poeksploruje natomiast w cięzki teren nie wjadę bo: brak doświadczenia, nie wiem co można na moto. Więc raczej jakieś początki eksploracji. Mam apkę do GPX. Ostatnio jeździłem po okolicach Krzeszowic, tam są drogi leśne udostępnione do ruchu to się trochę pobujałem. Masz coś może w okolicy do objeżdzenia? W sobotę mógłbym od rana coś pojeździć blisko jakbyś miał ochotę.