Wpis z mikrobloga

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem zapasu chemii gospodarczej na kilka miesięcy. Chodzi mi o podstawowe środki czystości, ręczniki papierowe itp. Głównymi powodami są oszczędnośc i i szalejącą inflacja. I moje pytanie brzmi: w jakim sklepie najlepiej się zaopatrywać?

#chemia #dom #oszczedzanie
  • 30
  • Odpowiedz
  • 18
@Pan_Szparag to różnie, ja czasem sprawdzam ceny na allegro. Jak masz smarta to można poszaleć. Np. kupuje tabletki do zmywarki finish, ale 300 lub 500 sztuk. Mam prawie na dwa lata ale trzeba wywalić 250 złotych np.
  • Odpowiedz
@Pan_Szparag: dokładnie jak pisał wyżej pobsky. Normalnie w internecie, mój kumpel tak robi np kupuje po 10 płynów do prania itp. Ja nie mam takich potrzeb i miejsca gdzie to składować ale raz patrzyłem na ceny to najtaniej w necie w większych ilościach. Spróbuj jeszcze w lokalnych marketach u mnie np ostatnio był domestos po 5.99 to sobie brałem :D Oni tak rzucają jede/dwa promocyjne produkty to wtedy korzystam :)
  • Odpowiedz
@Pan_Szparag Ja całą chemię już od dawna kupuję na allegro. Właśnie z zapasem na kilka miesięcy. Ceny najlepsze, przesyłka smart, na następny dzień mam w paczkomacie i święty spokój.
  • Odpowiedz
@Pan_Szparag: Apka na telefon np blix i wyszukujesz promocje, rzadko w którymś sklepie jest stała dobra cena mocno odchodząca od konkurencji. Np fairy kupuje w kauflandzie na promce i robie zapas przynajmniej na rok
  • Odpowiedz