Wpis z mikrobloga

@Pan_Szparag: tak ręczniki papierowe na pewno tak podrożeją że wylądujesz na ulicy.

Za wczasu to można kupować takie rzeczy co kupujesz raz na rok czy 2x w roku lub rzadziej ale bedziesz musiał akurat kupić i za pół roku będzie to droższe o stówę czy więcej.
@Pan_Szparag: jak ja zamawialam do firmy w marcu to na Amazonie lepiej wychodziło, niż w online hurtowniach ze środkami czystości (gdzie oni to jeszcze wrzucają w nieporęczne baniaki 5l), te droższe fajniejsze produkty np Sagrotan, w dużych ilościach plus jakaś promka dawało cenę za sztukę jak najtańsze marketowe wiec zamawiałam. Teraz mega wszystko podskoczyło i rzadko promocje fajne dają wiec trzeba by było poszperać dłużej, ale normalnie da się wychaczyc. Np
Ale Makro bez zniżek nie jest tanie. Śmiem twierdzić, że drożej wyjdzie mu kupując w Makro niż Biedronka/Lidl


@Ka4az: @Pan_Szparag: Makro bez zniżek nie jest tanie, ale duże opakowania chemii gospodarczej (takie jak do gastro czy hoteli) się opłacają. Ja bym podał NIP jakiegoś znajomego i wziął nie na fakturę, ale na paragon( czy tam wyrzuciłem fakturę)- notabene jak nie miałem dg to w Makro tak zrobiłem. Też mi się