Wpis z mikrobloga

Mężczyźni stworzyli najbardziej emocjonalną i najpiękniejszą poezję, sztukę, odrywali nowe wynalazł czy tereny


I z tych kilkoro dzieci część stworzyła najbardziej emocjonalną i najpiękniejszą poezję, sztukę czy odkryło nowe wynalazki czy tereny. Ten argument to logiczna porażka.
  • Odpowiedz
Mężczyźni stworzyli najbardziej emocjonalną i najpiękniejszą poezję, sztukę, odrywali nowe wynalazł czy tereny


@fanmarcinamillera: a Ty konkretnie jaki miałeś w tym udział? Jaką na co dzień masz styczność z poezją, sztuką, nauką? Fajnie sobie przypisywać czyjeś zasługi, bo łączy was posiadanie penisa. Można to w drugą stronę też obrócić - kobiety również tworzyły poezję, sztukę, dokonywały rewolucji w społeczeństwie, wywarzały drzwi w świecie nauki, podczas gdy faceci myślą tylko jak zamoczyć
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: nie chce psuć zabawy ale tak naprawdę nie wiadomo czyje wynalazki, dzieła itd. były wytworem mężczyzn a czyje kobiet, które owi mężczyźni #!$%@? bo „baby zajęte rodzeniem dzieci” ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? przeca wystarczy pomyśleć o Edisonie, serio myślicie że kobiety to od kilkudziesięciu lat dopiero się ruszyły z letargu? bo jak tak to chyba pora też zacząć myśleć co byście chcieli od Mikołaja na
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: kobiety rodziły dzieci, bo gdy uprawiały seks, zachodziły w ciąże. Miały wiele dzieci. Nie miały możliwości rozwoju kariery, bo musiały się opiekować domem.

I masz racje, dokładnie tak było jak mówisz, ze to mezczyzni wytwarzali sztuke, poezje i wynalazki. I mnie osobiscie przygniata ciężar tej świadomości, że moja płeć była zawsze 'gorsza'. Ciesze sie, że się to zmienia. Ciesze się, że żyję w czasach po rewolucji seksualnej.

Może za 500
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera:

A ty co żeś stworzył wybitnego, bo wysrywy na wykopie się nie liczą.

I czemu mają służyć takie wpisy? Poprawienia sobie samooceny, że "baby rodziły dzieci nie zajmując się nauką, bo są przyziemne i głupie, a skoro są przyziemne i głupie, to ja będąc facetem już tym faktem jestem lepszy od nich, więc seks mi się należy na zawołanie, a skoro go nie mam i muszę pajacować, to znaczy, że
  • Odpowiedz
  • 0
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow za 500 lat to z taką dzietnością jak jest teraz (i ciągle malejąca) wymrzemy, a nasze miejsce zajmą plemiona afrykańskie, gdzie kobieta rodzi dzieci i opiekuje się domem ( ͡º ͜ʖ͡º) Także chyba lepiej działało to dawniej.

@fanmarcinamillera: dzieki mężczyznom teraz stoimy na krawedzi katastrofy klimatycznej. Dobra robota!


Zawsze możesz dać przykład i wyprowadzić się do lasu, nie korzystać z produkowanej przemysłowo żywności, ubrań, z
  • Odpowiedz