Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

kiedys po chyba 3 przelozeniach spotkania (raz przelozyla jak wlasnie jechalem sie z nia spotkac) bylem na herbatce z taka dziewczyna. po tym jak sie dowiedziala ze nie bylem wczesniej w zwiazku spotkanie sie szybko skonczylo i to byla najkrotsza randka w zyciu. cos mi napisala, ze to tyle a potem po kilku tygodniach znowu chciala sie spotkac. napisalem ze ok, ale nie odpisala wiecej wiec sie nie spotkalismy.

teraz po dwoch latach do mnie napisala i mowi, ze da mi znac jak bedzie w moim miescie to pojdziemy na kawe. o co chodzi?

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6313a55e326f7c32400bc11a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#anonekrandkuje

kiedys po chyba ...

źródło: comment_1662241468EW5egdDVnBcBwyYTVnWrcz.jpg

Pobierz
  • 11
OP:

Szuka frajera co jej postawi drina i obiad. Pewnie takich jak ty ma ze 100u

@bazinga-row: nie czaje tego mema, nigdy sie z czyms takim nie spotkalem. predzej to one mi cos kupuja albo robia jedzenie. jak sie zdarzylo pare razy ze zaplacilem za nie to chcialy mi zwrocic potem przelewem.

nie ma to jak być numerem 283847, opcja zapasową bardzo odległa, a kiedy laska przypomina sobie o tobie,
AnonimoweMirkoWyznania - OP: 

 Szuka frajera co jej postawi drina i obiad. Pewnie t...

źródło: comment_1662251301mEtB8xFktQb3REAPz6DdBj.jpg

Pobierz
1a6e1 9r33n: >Szuka frajera co jej postawi drina i obiad. Pewnie takich jak ty ma ze 100u

nie czaje tego mema, nigdy sie z czyms takim nie spotkalem


Bo nie lurkujesz wykopu. Ja tu konta nie mam,a w sumie o takiej @rozowyslonikx wiem XD Trzeba uważać na miny.

a co mi pozostalo?


W sumie wygłupić się i pójść - a co ci szkodzi, najwyżej trochę czasu zmarnujesz. Pewnie szanse na sukces