Wpis z mikrobloga

Użytkuje wykop prawie 10 lat. Byłem świadkiem i uczestnikiem rozwijania tego portalu. Wspomagałem innych użytkowników w potrzebie jak np mistrz joda.
Portal w którym niegdyś można było znajdywać głównie ciekawostki inżynieryjne czy inne niszowe hobby innych użytkowników, umówić się na #wykoppiwo, a na portalu wyznawano wolnościowe poglądy.
Niestety im popularniejszy stawał się portal tym więcej przybyło tutaj przeciętnych ludzi i wyznawców nie wolnościowych poglądów a wręcz płatne trole ze skrajnej lewicy, dziś za słowo murzyn chcą banować permanentnie ludzi którzy stworzyli ducha tego portalu do którego przybyło później tak wiele osób.

Niestety upośledzenie moderacji sprawia że od paru lat ten portal schodzi na psy które tu przybyły a jakość tego serwisu stocza się z roku na rok.
Moderacja wręcz masowo banuje wartościowe konta. Ten portal w żaden sposób nie zachęca by powrócił dawny wykop gdzie nikt nikogo nie atakuje we wpisach.
Ludzie byli małymi przyjaciółmi którzy potrafili o 1 w nocy wstać i podjechać 30km by pomóc komuś odpalić zepsuty samochód.
Dzisiaj Nie mam ochoty wdawać się w codzienne zaczepki ze strony opłacanych trolli z gruby skrajnej lewicy i podziwiam że ktoś ma jeszcze chęci gdy np prowadzisz własny biznes czy masz rodzinę. Szkoda czasu na frustratów a moderacja niech śmiało banuje najlepiej wszystkich wtedy nikt już nie złamie ich bezsensownego regulaminu.

#wykop #koniec #4konserwy #moderacjacontent #zalesie
LetMe2_Be - Użytkuje wykop prawie 10 lat. Byłem świadkiem i uczestnikiem rozwijania t...

źródło: comment_16622350031enslEKVVlHshvIiSkTTLL.jpg

Pobierz
  • 15
@Let_Me_2_Be: Kasa. Po co NIKE wstawia zdjęcia spasionej Murzynki w obcisłych majtasach? Przecież oni sami kręcą na zapleczu bekę z tłuściocha.

Tak samo i tutaj. Nike nie wstawi tu swojej reklamy, jeśli zaraz zostanie szczerze skomentowana. To się nazywa dwójmyślenie.
Nike wstawia tłustą Murzynkę (nawet monterzy tego bilbordu musieli powstrzymywać się od śmiechu) i gawiedź cmoka "to jest świeże! Niebanalne! Lekkie!" - wklepują w komentarze a monitor opluty ze śmiechu.
@Let_Me_2_Be: wykop umarł przed 2020 rokiem, gdzieś w okolicach zatrzęsienia patostrimów.

Przykre to jest ale niestety tak to bywa, teraz nawet za inną opinie można dostać bana.

Nie ma tu już ludzi którzy tworzyli ten portal, takich kont jak ja jest aktywnych może pare.
banuje wartościowe konta


@Let_Me_2_Be: zajebistą logikę stosujesz. Czyli wg. Ciebie, jeśli ktoś ma, jak to nazwałeś "wartościowe konto", to nie dotyczy go regulamin i może go swobodnie łamać? Przypomina mi się linia obrony Beaty Kozidrak, której sędzia chciał dać niższy wyrok za jazdę po pijanemu, bo ładnie śpiewa. xD Nie ma znaczenia czy jesteś shitposterem czy inżynierem kwantowym - regulamin jest taki sam dla każdego.

A z ciekawości: jakie to "wartościowe