Wpis z mikrobloga

Pracuje na produkcji i u was też jest tak, że pracownicy w przedziale 40-60+ lat tak się skarżą na młodych pracowników, że nic umieją, nie chce im się robić. I tutaj przykład z mojej produkcji, że przychodzi młoda osoba do pracy i od razu dają ją na 1-2 miesiące(lub dłużej) na najcięższą robotę (ręczne wrzucanie worków, kartonów 25kg przez cały dzień) i młodzi po 1 dniu, lub nawet po 1 godzinie nie przychodzą już na drugi dzień do pracy i wtedy odpalają się Ci pracownicy, że młodym się w dupie poprzewracało i każdy z nich się dziwi że nikt z młodych nie chce robić takiej pracy za 3500 brutto + 200złotych premii i to tylko jak zrobisz normę
#pracbaza #januszex #kolchoz #praca #produkcja #przegryw
  • 9
@Tivers: proste jak oni mieli 20 lat to byli rzucani do najcięższej roboty bo byli młodzi, silni i zdrowi. Teraz mają 50 lat otyłośc, nadciśnienie, miażdżycę, dyskopatię, chorobę zwyrodnieniową stawów i nie są w stanie fizycznie tak pracować i liczą że młodzi tak samo jak oni będą robić cięższą robotę. Młodzi to mają w dupie i elo.
@Tivers: Tak na zdrowy rozsądek, będąc pracownikiem z długim stażem i masz jakieś w miarę lekkie stanowisko pracy. Kiedy przyjdzie młody, podejdziesz do niego i powiesz, ej młody, siadaj tu za mnie, robisz to tak i tak, a ja idę poprzerzucać worki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy też brygadzista przegoni starego pracownika z którym pracuje 10 lat z jego stanowiska i pogoni go do tych worków, żeby
@Tivers: Swoją drogą co to za praca która wymaga ciągłego noszenia takich worków? Istnieje coś takiego jak paletowanie i wózki które takie palety przewożą, a nawet podnoszą do góry i ściągają w dół ;)
@Tivers: już nie dużo mi brakuje do 40+ i za 2500 zł to sam byś sobie przerzucał te worki.
Starzy idioci napierdzielali jak głupki i chcą wszystkich zapierdzielić bo mają tak nasrane we łbach. W tym kraju niewolnictwo jest mocno zakorzenione i słyszałem wielokrotnie różne bzdury byle tylko siedzieć w kołchozie.
Prawda jest też taka, że wielu młodych nie chce się niczego uczyć, nie chce myśleć i czekają na gotowe. Warto