Wpis z mikrobloga

Widziałem wczoraj pod wpisem @pionas1337 nagonkę na użytkownika @Si0N.
Nie wiem z czego wynikają obecne problemy, ja tam mogę go polecić, poprosił mnie żebym przytrzymał mu zamówienie za ponad kafla przez tydzień, przelał mi te pieniądze w ciemno blikiem co szanuje, bo są mirasy co się o 2 zł szczypią i historia skończyła się pozytywnie. Było to raptem miesiąc temu.

#perfumy
  • 11
@perfumowyswir: Widzisz... U mnie też zamawiał i zero kontaktu. Może po prostu porezerwował wtedy u 10 osób, a kupił tylko u Ciebie. Dla mnie jedna sytuacja jest już czerwoną lampką. Tu mamy wiele takich. To że kilka osób akurat nie miało z nim problemu moim zdaniem niczego nie zmienia.

I to nie jest żadna nagonka tylko konkretne sytuacje.
@perfumowyswir: "dotknięty" tematem uprzejmie donoszę( ͡~ ͜ʖ ͡°), że mam przyjemność/ nieprzyjemność sprzedaży, za całkiem pokaźną sumę, odlewek dla @Si0N. Niestety, od jakiegoś tygodnia nie odpowiada na priv, zero kontaktu. Część dekantów mam w ten sposób "poblokowanych", a inni by chcieli. Nie żalę się, bo i tak pewnikiem pójdą. Rozumiem, że mogło coś się zdarzyć. Tylko, bądźmy poważni i szanujmy się. Wysłanie priv trwa minutę. Niestety,
@Kris111: @perfumowyswir: dlatego trzeba przestrzegać innych, że są takie osoby na tagu. Często kupuje od Mirków z tagu odlewki, sam sprzedaję nie raz. I nigdy nie miałem żadnego problemu z nikim. Jak by mnie ktoś oszukał na ml bądź wlał jakąś podróbkę do dekanatu to bym od razu napisał o tej sytuacji nie na priv do tej osoby tylko tu na tagu.
@GodALLU: Zasadniczo, to masz rację. Choć mogą zdarzyć się jakieś losowe sytuacje. Natomiast zupełnie inną kwestią jest sprzedawanie fejków. Tutaj nie ma taryfy ulgowej. Kastracja obowiązkowa.