Wpis z mikrobloga

Witam witam i o zdrówko pytam xD

Kolejny już #4 wpis o moich zdobyczach growych, tym razem ostatni taki klasyczny z grami stricte konsolowymi, bo na razie robię sobię przerwę na rzecz zbierania tanich serii wydawniczych gier na PC. Mam już zakupione kilkadziesiąt tytułów, ale muszę to wszystko poogarniać i dopiero dodam wpis, także jak kogoś będzie interesowało to (od wczesnej extra klasyki po zawirowania z platynową kolekcją) to zapraszam :)
a teraz bez przedłużania lecimy tutaj :D

1. Skate - klasyka, w którą pocinałem wyjatkowo długo na pożyczonym spiraconym xboxie 360 w zamierzchłych czasach. Tytuł kupiony okazyjnie, może kiedyś zbiorę wszystkie te skatowe tytuły

2. Forza Horizon 2 - kupiona typowo kolekcjonersko, FH2 w wersji na xboxa 360 z racji niskiego nakładu zaczyna osiągać coraz wyższe ceny

3. Red Faction 2 - pamiętam jak po fenomenalnej części pierwszej odpaliłem dwójkę, pograłem z 5 min, bo komp się zaczął ćkać i nigdy do niej nie wróciłem. Czas nadrobić zaległości

4. Xenoblade Chronicles - podobno fenomenalne jrpg, a że miałem ochotę pograć w ten gatunek to padło na ten tytuł

5. Saints Row 2 - gra kupiona typowo na półkę

6. Eternal Sonata - jakoś w 2008 roku grałem w wersję na xboxa 360, z racji że zbieram raczej gry na PS3 to kupiłem na tę konsolę (co ciekawe jak większosć gier, które wychodizły później na ps3, a wcześniej były na xboxie ta też ma dodatkową zawartość - dłuższa fabuła itp)

7. Afrika - gra kupiona stricte kolekcjonersko

8. FEAR - jeden z osobistych klasyków, grałem w jedynkę jakiś czas temu i tak samo zesrałem się przy scenie z drabiną :D

9. Silent Hill Downpour - silenty na ps3 zaczynają kosztować coraz więcej, gra kupiona kolekcjonersko

10. Siren -jw - sama gra była dla mnie dziwna i trudna, po kopalni wymiękłem

11. Tomb Radier Shadow & Rise - kolejne części do przejścia :D

12. LEft Alive - dorzucony do smarta

13. Killzone - nie jestem fanem killzona, ale wstyd nie zagrać w ostatni tytuł z tej serii

14. Doom Eternal - nie lubię rebootu Dooma z 2016 roku i nie planuję grać w Eternal, kupiony został ze względu na niską cenę

15. Astroneer - gra, którą zajarałem się jak była jeszcze we wczesnym dostępie, wróciły wspomnienia z Colobota, natmiast po odpaleniu pograłem parę godzin i odinstalowałem. Dla mnie rozczarowanie

16. Dragon Quest - sytuacja podobna z XenoBlade Chronicles

17, 18 - Quake - jedna z moich ulubionych gier, topka fpsów - w wersji remasterowanej przechodziłem na PC, zakupiona na ps4 i ps5 typowo kolekcjonersko

19. Tourist BUS Simulator - mega odprężajaca gra gdzie prowadzimy nasz biznes na Fuertaventurze :D ciekawe jest to, że można swobodnie chodzić po wyspie w trybie fpp

20. Dying Light 2 - sam nie wiem, jedynka mi się bardzo podobała, dwójka niby lepsza a coś nie mogę się w nią wkręcić

21. Elden Ring - nie jestem dobrym graczem soulsów, ale traktuję je jako single mmo grind, ponieważ nie uczę się ruchów przeciwników itp tylko mozolnie grinduję postać tak, że mogę zatłuc bez finezji przecziwników :D Elden Ring pod tym względem na pewno mnie zadowoli

22. Uncharted Kolekcja - kupione tanio, a że nie grałem w zagionione dziedzictwo, to strzał w dziesiątkę:D

23. Iron Harvest - z tego co czytałem w recenzji to bieda Company of Heroes, ale kupione tanio za jakieś 70 zł to kiedyś sprawdzę na ile to prawda

To na tyle w tym wpisie, jeśli w kolejnym pojawi się jakaś gra konsolowa to raczej na konsole nowej generacji (chociaż na xsx za dużo nie będzie, bo tylko halo, mfs i może scorn xd), a tak to jak wspomniałem będą gry pecetowe :)

pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

Mauser

Liczba sprzętu: 2
Tytuły na Playstation3: 23 + 6
Tytuły na Playstation 4: 10 + 8
Tytuły na Switch: 1 + 1
Tytuły na Playstation 5: 4 + 6
Tytuły na xboxa 360: 5 + 1
Tytuły na xboxa classic: 4
Tytuły na PSX: 1
Tytuły na PC: 2

Łączna liczba zdobytych gier w 2022: 50 + 23 = 73

Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/65687685/kar98k-witam-witam-d-tak-jak-w-poprzednim-wpisie-o/a

#konsole
#gry
#hobby
#playstation3
#playstation4
#playstation5
#xbox360
#xbox
#playstation
#zmauseremprzezgry
Pobierz Kar98k - Witam witam i o zdrówko pytam xD

Kolejny już #4 wpis o moich zdobyczach g...
źródło: comment_1662201118C8UeCQm2jr33WymbsmRT5y.jpg
  • 7
@vulcanitu: klockowe zazwyczaj są tańsze niż analogiczne wersje na playstation, będę niedługo wpis na ten temat wrzucał, bo jest to ciekawe :) np takie Deadly Premonition w wersji na klocka kosztuje z 3 razy mniej niż wersja na ps3 - ale tak samo jak Eternal Sonata wersja na ps3 jest bardziej dopasiona, ma rozwinięte wątki i dograne więcej cut scenek

Dodatko powszechniejsze gry przykładowo taki Wolfenstein 2009, który przez dłuugi czas
@Kar98k: a weź mi z tym FEARem nic nie mów, bym pograł to janushe mi nie pozwalają... Z kolei z takim Lollipop Chainsaw i tu i tu jest przesrane z ceną, ponad dwie stówy( ͡° ͜ʖ ͡°)