Wpis z mikrobloga

Jeśli nam się nie należy kasa za zniszczenie Polski i mordowanie ludzi i wystarcza same przeprosiny od Niemiec to tak samo wystarczy że Rosja przeprosi Ukrainę po wojnie i wszysyko powinno być w porządku. Nie muszą jej płacić skoro taki mądry naród jak Niemcy twierdzą że wystarcza tylko przeprosiny. Sorry Ukraina ale taki mamy klimat. Fur Dueutachland.
#ukraina #wojna #rosja #niemcy #polska
PABLO__ESCOBAR - Jeśli nam się nie należy kasa za zniszczenie Polski i mordowanie lud...

źródło: comment_16621975613hpRdgABrGlq4aynKD51mk.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PABLO__ESCOBAR: Nie twierdziłem, że zrzeka sie dla dobra Polski. Nie pisałem tu nic o Niemczech. Napisałem tylko jak wyglada stan faktyczny czemu nie byłes w stanie merytorycznie zaprzeczyć. I aby to zamskowac wyskakujesz z wpisem personalnym i wrzutką nie na temat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer Nie wiem. A to jakiś problem ze wysłali teraz? Niemcy mieli dużo czasu żeby uzbierać. Lepiej dla Niemców. I tak minęło już dużo czasu. Więc powinni oddać. Ale zresztą widać że wtedy się układali z Ruskimi teraz im też coś ciężko pomagać stac ich tylko na przepraszam a dorobili się na krzywdzie innych krajów.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur A ja piszę tu właśnie o Niemczech. Niech oddają kasę za zniszczony kraj. G---o mnie obchodzi że jakieś komuchy odmówiły reperacji, gdyby nie Niemcy to może wcale by komuchow nie było w Polsce a tak to się z nimi ułożyli i nas napadli.
  • Odpowiedz
A ja piszę tu właśnie o Niemczech


@PABLO__ESCOBAR: Poównywąłes sytuacje z ewetualnym zachowaniem Rosji wobec Ukrainy i wykaząłem ,ze to niewłąsciwe porówanie, bo sytuacja byłaby inna o ile Ukraina uznana przez świat z pieniedzy od Rosji nie zrezygnuje.
Na temat zasadnosci wypłąty pieniedzy w ogóle sie tu nie wypowiadałem, wiec znowu piszesz nie na temat.
  • Odpowiedz
Chyba żałujesz że nie urodziłeś się w Niemczech. Granice otwarte. Albo jesteś ruskim agentem albo niemieckim.


@PABLO__ESCOBAR: o widzisz, na mój merytoryczny wpis wykazujacy Twoje błedy reagujesz takim atakiem.
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: Nowy przekaz dnia? Grzejemy podkopanie jedności w UE? Ech, że te nasze pajace zawsze wyjadą z d--y z jakimś atakiem na UE i Niemcy dając wam pożywkę. Najpierw grzanie Bandery i historii sprzed 100 lat teraz wyciąganie 2 wojny światowej sprzed 70. Banda idiotów.
  • Odpowiedz
  • 1
@jaroslawt A co ma jedność w UE do pieniędzy za drugą wojnę światową? To my napadliśmy Niemcy że mamy się czegoś wstydzić? Znowu ma im ujsc prawie na sucho zabijanie i mordowanie ludzi. Nie tym razem. W pełni popieram reperacje. I g---o mnie obchodzi czy PiS przy władzy czy PO. Powinni bulić.
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: Już nawet pomijam fakt, że wg umowy polska się zrzekła reperacji a jeśli ZSRR nas w-------o to możemy mieć problemy do Rosji a nie Niemiec, dostała bardzo doinwestowane tereny które generowały wielka część PKB itd itd

Ale k---a 2 wojna światowa była ponad 80 lat temu, może zesrajmy się też do Austrii za rozbiory i Szwecji za potop Szwecki? Czy po jakim czasie to się przedawnia?

Porównujesz wojnę która
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 Oczywiście wszyscy napadacze powinni oddawać zageabione rzeczy. Tak jak i my kogos napadliśmy to chciałbym abyśmy oddali. No racja nie ma co porównywać wojny obecnej do drugiej światowej. Ta wojna teraz to przy drugiej wojnie pikuś. Prawie jakby jej nie było.
  • Odpowiedz