Wpis z mikrobloga

  • 198
Straszą #!$%@? wygrałem na loterii genów.
Krótsza noga, krzywa przrgroda w nosie, ślepota na jedno oko, wysoka krótkowzroczność na drugie, zakole 5cm, nadciśnienie, problemy z tarczycą...
Jak pomyśle, ze bylem najsilniejszym plemnikiem, to ładne niedojeby tam ze mną z siuraka starego się wypluły.
#przegryw #zalesie #oswiadczenie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erebeuzet: Przegrode mozna zoperowac, wlosy przeszczepic, tarczyce ogarnac lekami a nadcisnienie sie naprawi + warto uprawiac jakis sport i dobra dieta potrafi zrobic cuda.
No ale lepiej stynkac na mirko to sie z pewnoscia poprawi
  • Odpowiedz
Przegrode mozna zoperowac, wlosy przeszczepic, tarczyce ogarnac lekami a nadcisnienie sie naprawi + warto uprawiac jakis sport i dobra dieta potrafi zrobic cuda.

No ale lepiej stynkac na mirko to sie z pewnoscia poprawi


@loczyn: łatwo też stynknac na mirko by porobić operacji za kilkadziesiąt tysięcy
  • Odpowiedz
@loczyn: lepiej takich rzeczy im nie pisz. Oni nie przychodzą tu dowiedzieć się jak poprawić swoje życie tylko po to żeby nabrać przekonania że nie ma sensu nawet próbować. Dlatego będą cię wyzywać i atakować.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Może Cię to zaskoczy, ale większość osób ma problemy zdrowotne i rodzinne. Tylko jedni je rozwiązują, a inni wolą się użalać nad sobą. Ja np. mam niedoczynnosc tarczycy = leki działają, miałem krótkowzroczność = zrobiłem operacje, miałem krzywa przegrodę = zrobiłem operację, mam wklęsła klatkę = przypakowałem by nie było widać. Naprawdę są osoby, które maja dużo bardziej #!$%@? niż Ty
  • Odpowiedz
@loczyn: lepiej takich rzeczy im nie pisz. Oni nie przychodzą tu dowiedzieć się jak poprawić swoje życie tylko po to żeby nabrać przekonania że nie ma sensu nawet próbować. Dlatego będą cię wyzywać i atakować.


@TurboDynamo: Ja to wiem dlatego wbijam kija w mrowisko
  • Odpowiedz
@erebeuzet: ech
a potem 'wystarczy zrobić to i to, koszt taki a taki, kazdy choruje' a #!$%@? z ludzi dookoła nikt nic nie musi robić. Jeden niech zdycha po jednej drugiej operacji, łyka leki po ktorych nie ma na nic siły, a drugi dynamizuje bez tracenia czasu na gownodający lookmaxing.

Powinno się zakazywać rozmnażania ludziom którzy są poniżej 8/10
  • Odpowiedz