Wpis z mikrobloga

Sądzicie, że te 40% ocen 1/10 to naprawdę od ludzi którzy obejrzeli serial i uznali że jest taki beznadziejny czy może jednak to tylko ludzie którzy na długo przed premierą nasłuchali się w internecie opinii, że serial na pewno będzie c-----y i po prostu wystawili 1 bez oglądania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tez tak w temacie usuwania ocen na IMDB.


#wladcapierscieni #lotr #ringsofpower #filmweb #imdb
R187 - Sądzicie, że te 40% ocen 1/10 to naprawdę od ludzi którzy obejrzeli serial i u...

źródło: comment_16621823618jF5DQOf1jk2QQ1EvsnnbR.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lol dobry żart, oceny 10/10 od ludzi którzy:

- gdyby się dało wystawiliby 10 nawet na samą wiadomość że serial jest planowany

- daliby 10 po zobaczeniu samego zwiastuna

- bo jest czarnoskóra krasnoludzica

Później wielki szok, że portale z ocenami filmów nie stosują zwykłej średniej. Gdyby patrzeć na średnią to nic by się nie dało obejrzeć, bo każdy nowy serial jest b----------y ocenami 10 od wielce zachwyconych fanatyków postępowych rasowo/homo/trans elfickich
Qlien - > lol dobry żart, oceny 10/10 od ludzi którzy:
- gdyby się dało wystawiliby 1...

źródło: comment_1662201413VRH4YtWOiuSZ4xpfN9K1Fy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@R187: dla mnie też taka szóstka, jak na razie, z potencjałem na 7. nie jest to na pewno taki paździerz, jak wiedźmin, gdzie dosłownie nic się nie trzymało kupy, a bohaterowie teleportowali się w ciągu jednego odcinka od kaer mohren, do cintry i z powrotem - tutaj przynajmniej są jakieś plansze, które wskazują na upływ czasu. są też jakieś takie bardzo głupie momenty, jak Garadiela, która najpierw patrzy się na
  • Odpowiedz
@R187: ja daję 1/10 każdej produkcji która nie jest zgodna z materiałem źródłowym

Ale gdyby nie sygnowali tego Tolkienem, gdyby powiedzieli, że to wszystko wymyślone, inne nazwy, imiona, to bym oceniała normalnie.
  • Odpowiedz
@R187: O jak unikam patrzenia w oceny na FW jak ognia () Wielw filmów, które mi się podobały miały średnią około 4,5. Wielcy koneserzy, specjaliści klikajacy w ocene 2 lub 3 zapewne popijając przy wino z winogron zbieranych przez piękne dziewice krytykowali całkiem dobre filmy. Te oceny są warte tyle co nic.
  • Odpowiedz
Na tej samej zasadzie - czy serio 33% widzów uznało, że to najlepszy serial na świecie, który jest absolutnie bez wad i zasługuje na 10/10?


@rzep: Na filmwebie tylko 8% a nie 33% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rexxaris: ja też uważam, że ten serial obecnie to 6, 7 max. Gdyby zrobili to pod własną marką pewnie byłoby i z 8.

A 1 i 2 dla tego serialu to nieporozumienie, i wstawiający je pewnie jedyne co związane z tym serialem widzieli to filmiki hejterow na youtubie

@krizis: 7 to ocena bardzo dobry, ponad przeciętny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sharlene: to rozumiem, że powrót króla też na u ciebie 1/10? Bo bardzo ważna historię z shire na sam koniec po prostu usunęli. Zresztą z drużyny pierścienia też bardzo ważna postać usunęli.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar: i co ci się nie zgadza? Wiedźmin netflixa to dla mnie 4, a pierścienie po tych 2 odcinkach od niego o wiele lepsze, więc 6-7 w zależności od tego co zrobią dalej wydaje mi się ok ocena.
  • Odpowiedz
@R187 tak jest wszędzie na metacriticu, na steamie, na imdb. Review b-----g to coś równie pospolitego co deszcz w UK. I co się tym osiąga? No nic. Diablo Immortal zostało zjechane w ocenach użytkowników do 0.3 czyli prawie że najniższej możliwej. A i tak zarobiło swoje.
  • Odpowiedz
@R187: sądze, nie, wiem, że ludzie z reguły oceniają rzeczy w taki sposób:
5/5 podobało mi się
4/5 było fajne ale mam zastrzeżenia
1/5 nie podobało mi się

inne oceny to rzadkość
  • Odpowiedz