Wpis z mikrobloga

Sądzicie, że te 40% ocen 1/10 to naprawdę od ludzi którzy obejrzeli serial i uznali że jest taki beznadziejny czy może jednak to tylko ludzie którzy na długo przed premierą nasłuchali się w internecie opinii, że serial na pewno będzie #!$%@? i po prostu wystawili 1 bez oglądania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tez tak w temacie usuwania ocen na IMDB.


#wladcapierscieni #lotr #ringsofpower #filmweb #imdb
R187 - Sądzicie, że te 40% ocen 1/10 to naprawdę od ludzi którzy obejrzeli serial i u...

źródło: comment_16621823618jF5DQOf1jk2QQ1EvsnnbR.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@R187: najlepiej to raczej brać oceny w przedziale 2-8, ja osobiście oceniałbym na 4, może 5 /10 (z możliwością wzrostu albo spadku o jedno oczko w zależności do późniejszych odcinków 1. sezonu). Nie wiem, jak ktokolwiek może oceniać wyżej, niż 6/10 - nie ma w tym serialu nic, co mogłoby mu dać wyższą ocenę. Jeszcze byłbym w stanie to ocenić wyżej, gdyby tytuł nie podpisywał się na sentymencie Tolkienowskim, nazwaliby to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rexxaris: ja też uważam, że ten serial obecnie to 6, 7 max. Gdyby zrobili to pod własną marką pewnie byłoby i z 8.
A 1 i 2 dla tego serialu to nieporozumienie, i wstawiający je pewnie jedyne co związane z tym serialem widzieli to filmiki hejterow na youtubie
  • Odpowiedz
@R187: Jeżelu kupisz to, że GaladRRRiel przepłynęła w pław ocean z Valinoru w rejon morza między Numenorem, a Śródziemiem to ocneny powyżej 2/10 są możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: Zawyżone oczekiwania i irytacja pewnie zaniżają ocenę. Duża ilość fanów długo czekała na fajną realizację, a mają spalony most na lata. Myślę, że stąd wysyp 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@vartan tak jak i 9, 8 i 7 ( )
@R187 sądzisz że ktoś kto nie oglądał wpadnie na pomysł i będzie mi się chciało logować żeby oddać głos?
  • Odpowiedz
@R187: Olać oceny, jak widać nic to nie znaczy skoro admin może sobie dosypać lub odsypać do którego tam punkciku chce. Liczą się wyświetlenia a z tego co widzę każdy to ogląda xD Jedni żeby zgnoić, inni żeby bronić. W cyferkach będzie to oznaczało sukces :P
  • Odpowiedz
Sądzicie, że te 40% ocen 1/10 to naprawdę od ludzi którzy obejrzeli serial


@R187: lol dobry żart, to są oceny od ludzi którzy:
- gdyby się dało wystawiliby 1 nawet na samą wiadomość że serial jest planowany
- daliby 1 po zobaczeniu samego zwiastuna
- bo jest czarnoskóra krasnoludzica

Później wielki szok, że portale z ocenami filmów nie stosują zwykłej średniej. Gdyby patrzeć na średnią to nic by się nie dało
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@R187: 1/10 się nie należy tak obiektywnie, ale już 3/10 albo 4/10 jest sensowne. Mimo wszystko niech robią review bombing na amazona, bo wuj w dupę temu korpo, niech spadną z rowerka z tym wywaleniem miliarda zielonych w błoto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R187: gdyby serial inaczej się nazywał to oceny były dużo wyższe, co i tak nie zmienia faktu że 1/10 to nie jest, coś bardziej takie 2-3/10 czyli i tak straszne gówno :/
  • Odpowiedz
@R187: lol dobry żart, oceny 10/10 od ludzi którzy:
- gdyby się dało wystawiliby 10 nawet na samą wiadomość że serial jest planowany
- daliby 10 po zobaczeniu samego zwiastuna
- bo jest czarnoskóra krasnoludzica

Później wielki szok, że portale z ocenami filmów nie stosują zwykłej średniej. Gdyby patrzeć na średnią to nic by się nie dało obejrzeć, bo każdy nowy serial jest bombardowany ocenami 10 od wielce zachwyconych fanatyków postępowych
  • Odpowiedz