Wpis z mikrobloga

@balbezaur: No ja się w ogólę boję robić implanty, zęby mi #!$%@?ł hehe stomatolog z bristolu beżowy ¯_(ツ)_/¯ a wcześniej polka.

Mam bardzo dużo znajomych na ukrainie ze zrobionymi zębami i jakość serio przewyższa ue - no chyba że masz ze 100k na klinike w szwajcarii
@Makumba_: Ten jest morski, możesz opłynąć świat, mniejsze to są szuwarowo bagienne jak na mazury np

Tej wielkości szuwarowy jest na 8-10 osób a morski na 5 max bo muszą na nim żyć podczas długich rejsów
@onuceSzatana: No jest dla mnie różnica 70-80k a 45np

Poza tym w polsce jest masa partaczy, znajdziesz jednego polecanego speca z zapisami na za rok a tak to lepiej nic nie robić niż stracić reszte zębów, zwłaszcza kobiety robią na #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@suqmadiq2ama: pozdrawiam z Giżycka. zdjęcia nie mam bo późno przyjechaliśmy przez wypadki na drogach. Jutro z rana wypływamy, trochę się boję że za duże wyplycenie na Śniardwach ale powinniśmy dać radę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: właśnie wymieniles wszystkie powody dlaczego przyjeżdżamy tu we wrześniu :) teraz jesteśmy na cycku na tałtach, rok temu tutaj się oświadczyłem (ʘʘ)
Pływałeś coś na mazurach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: wydaje mi się że mazury na początek sa super do nauki, w przeciwieństwie do moich rejonów (Bieszczady) gdzie wiatr w ciągu 5 minut zmienia się 5 razy.
Rok temu kolega który był pierwszy raz, zaciął na kabestanie szot od foka przy "sztormie" piątce. Było grubo bo cała załoga zielona oprócz mojego szwagra co wypływał dużo godzin (jak na jego wiek) na morzu i mnie co coś tam popływałem. Dobrze że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: chyba że jedziesz z teściowa która nie lubi przechyłów, panikuje i psuje innym zabawę to odpada chlanie (bo zabrania) i chillowanie (bo wieje nudą)