Wpis z mikrobloga

Czy Wy jesteście poważną firmą #orange ?

#warszawa #bemowo i uzyskuje informacje ze internet nie będzie działać ponieważ NADAJNIKI SĄ PRZECIĄŻONE?

Na szczęście już zrezygnowałem z internetu mobilnego ale zostało mi 250gb na karcie sim.

Skoro w Warszawie Wasz internet nie działa, to ja nie wiem jak musi on działać w mniejszych miastach, to jest kpina.
  • 20
  • Odpowiedz
@SeekSouls: Nie wiem co dzieje się z nimi teraz ale używałem ich przez ponad 10 lat i byłem naprawdę zadowolony, w przeciwieństwie do tego tfu Oragne światłowody u których nie mam internetu od 4h...
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Olsztyn to samo… problem z internetem mobilnym i telefonem - momentami brak zasięgu LTE w ogóle.
„Nadajniki przeciążone”, „Problem z nadajnikiem”, „Problem był, ale został rozwiązany”, „Problem od jutra od 8 nie będzie występował”. Oczywiście wszystkie wersje od 4 różnych konsultantów w odstępie 15-20 minut. Tragedia…
  • Odpowiedz
@SeekSouls: Nie wiem może mam po prostu pecha, ale praktycznie od roku ciągle jestem niezadowolony, miałem dużo więcej awarii w Orange (z światłowodem nie bezprzewodowo) przez rok niż przez cały czas z UPC. Btw właśnie się dowiedziałem, że planowany czas usunięcia awarii to 24h... Człowiek musi żyć jak w XVI w. xD

Wziąłbym pod uwagę, że play tak naprawdę kupiło ich razem z infrastrukturą (Dostarczali kablówkę do bloków, i potem dociągali
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: @Wygryw_z_wyboru: zalezy od lokalizacji, jak mieszkałem na mokotwie to byłem zadowolony z UPC, czasami mieli problemy ale sporadycznie. Teraz na Woli chciałem mieć światłowód aż do mieszkania to w nowym bloku tylko Orange, bo UPC dalej doprowadza tylko do budynku, a dalej do mieszkań koncentrykiem. Eyszedłem na tym lepiej bo od roku zero awarii, a na grupie osiedlowej ciągle narzekania na UPC, a to zrywa, a to awaria i
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Zaden operator nie gwarantuje predkosci internetu mobilnego. Nawe w trakcie pandemii byly problemy z rozmowami telefonicznymi, chcesz miec lepsza stabilnosc bierz internet po kablu i to najlepiej nie dla osob prywatnych tylko lacze dedykowane dla firm (a nie dla malych firm ktore idzie po tych samych kablach co dla osob prywatnych).
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Bo? Masz polaczenie, #!$%@? ale masz, a ze efekt jest podobny od zerowej predkosci. Priorytet maja polaczenia glosowe, serio zanim zaczniecie narzekac zobaczcie jak dziala internet mobilny, czym sie rozni na przyklad od telewizji satelitarnej czy naziemnej i skad sie biora takie problemy.
A ludzie z takim podejsciem jak twoje traktujac ten internet jako zamiennik stacjonarnego a nie awaryjny lub na wyjazdy tylko sie przyczyniacie do pogarszania takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
A ludzie z takim podejsciem jak twoje traktujac ten internet jako zamiennik stacjonarnego a nie awaryjny lub na wyjazdy tylko sie przyczyniacie do pogarszania takiej sytuacji.


@krzywy_kanister:

Chłopie. W normalnym kraju i u normalnego operatora powinna być zachowana chociaż jakakolwiek minimalna prędkość internetu.
Prędkość w tym rozmiarze uniemożliwia nawet otwieranie stron www, tym samym jest to nienależyte wykonanie umowy wzajemnej, a wręcz niewykonanie.

Właśnie na odwrót, to osoby takie jak Ty,
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: W jakim kraju? Sam jestes szczurem pod miotla ktory ingoruje to co zostalo napisane.

Zrobiles to co napisalem? Internet komorkowy ma swoje ograniczenia tak samo jak wifi, pasmo bezprzewodowe nie jest z gumy i tyczy sie to wszystkiego czy wspomnianej telewizji czy wifi, internetu komorkowego.
Wiec kim ty jestes skoro probujesz mnie obrazac zamiast nawet nie zastanowic tylko doczytac skad sie bierze problem gdy dalem ci wskazowki? Skoro masz w
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: przynajmniej masz zasięg, u mnie co chwile brak albo jedna kreska. Jeszcze 5 dni temu maksymalny zasięg i prędkość internetu prawie 200Mb/s. Teraz ping 1000 i nawet speedtest nie chce zaskoczyć. Tłumaczą się przeciążonym nadajnikiem/dostrajaniem nadajnika po naprawie… tylko do uja, nawet w covidzie nie bylo problemu, więc co im koniec wakacji tak zmienił. @OrangeEkspert może powiesz co się takiego na Jarotach w Olsztynie stało? W innych miejscach problemu nie
  • Odpowiedz