Wpis z mikrobloga

#rower #ebike #rowerelektryczny

Ktoś poleci ochraniacze na kolana? XD #!$%@?łam się i ta rana będzie goiła się mi z pół roku, mimo że nie jest bardzo duża + będzie blizna, mam #!$%@? genetyczny defekt tkanki łącznej który to powoduje. Nie mam ochoty na powtórki. XD

Czegoś jeszcze często zdarzają się rany przy wywaleniu się? Jakieś ochraniacze? Przede wszystkim zależy mi na nie rozwalaniu sobie skóry. Kask mam od początku.

Przynajmniej rower cały. Powinnam była pomyśleć o ochraniaczach wcześniej.
  • 17
@siona: Cóż, wiem z jednej strony a z drugiej - bardziej niewygodna jest rana która pewnie będzie się goiła pół roku. Nie chcę więcej. :< z resztą przez te samą wadę genetyczną mam elektryka, bo potrzebuję wspomagania.
@siona: To znajdę. Na kolana myślę o takich ochraniaczach jak na rolki - wyglądają na lekkie i łatwe do schowania w plecaku a chodzi tylko o nie uszkadzanie skóry, więc tych nagolennikow na rowery terenowe nie ma sensu. Sensownie kminię?
@Axoi x-factor. Mega zarąbiste ochraniacze. Jak jeżdżę w górach, to zakładam rano i cały dzień prawie nie czuję, że je mam na sobie. Do obiadu luzuję ot tak, żeby skóra pooddychała.