Wpis z mikrobloga

@imdejv1
@Szubrawski też nie rozumiem, dla mnie to jakaś parodia w obecnych czasach, napatrzą się na bushcrafta na yt i tarp tarp tarp XD a ja wygodnie i ciepło w mini namiociku rozkładanym w 5 minut. Rozumiem może jakby ktoś przemierzał jakieś 40 km dziennie w 20* i bezpiecznym terenie. Ale w większości tarp to jakiś skrajny wybór, równie dobrze mozna pod gołym niebem. Teraz są takie namioty co wyglądają jak śpiwór
@ShpxLbh: No dokładnie TAK, dlatego właśnie czekam aż ktoś się wypowie na ten temat czemu wybiera tarp. Przecież to jak spanie pod chmurką, bo w sumie tak jest, tyle że nie kapie...jedyna różnica.
@imdejv1: Tarp można rozstawic tak że robi za namiot. Tarp można rozstawić tak że robi za ściankę, daszek przeciw słoneczy. Kiedy jestem w outdorze, to nie mam ochoty wchodzić do materialowego pudła z ktorego gówno widać, tarp pozwala doświadczać przyrody nie skazujac na zamknięcie w tekstylnej bańce. Mniej waży, wiecej można z nim robić. Nawet jak z żoną pojechaliśmy na kemping do Włoch pod namiot, to wziąłem tarpa zamiast tej zewnętrznej
@imdejv1: ludzie, nie każdy aspekt życia polega na antagonizowaniu, dla niektórych sytuacji namiot będzie najlepszym wyborem a dla innych tarp, wszystko zależy od okoliczności. Nie zawsze szczelne zamknięcie się z każdej strony i spanie na ziemi będzie najlepszym wyborem, BO NIE MA UNIWERSALNEGO WYBORU, kluczem jest adaptacja, planowanie, myślenie, dopasowanie się do stanu zastałego. Weź se na skalistym stromym zboczu rozbij namiot. Albo nawet w lesie na podłożu pełnym cierni i