Wpis z mikrobloga

W ten weekend wyszedł wielki update do AMS2. Oprócz szeregu zmian w modelu opon i masy poprawek, zadebiutowało również Full Course Yellow i wyścigi na owalach. Jeszcze wymaga dopracowania (co się dzieje, z każdą poprawką coraz lepiej) ale baza jest niezła. Nazwa kierowcy i dobór auta nieprzypadkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#simracing #automobilista2 #ams2 #indycar
jedlin12 - W ten weekend wyszedł wielki update do AMS2. Oprócz szeregu zmian w modelu...
  • 6
  • Odpowiedz
@sprzedafcaMakaronu: Mam porównanie do AC. Jako że AMS2 jest zbudowane na Madness Engine, to gra się w to bardziej jak w PC2, wiele opcji zostało też odziedziczonych, więc sporo rzeczy działa prosto z pudełka, ale za to jest ograniczona pula modów, w zasadzie jedynie do malowań, AI i jakiś tweaków. Wydaje mi się jednak, że w bezpośrednim powrównaniu AMS2 wybacza odrobinę więcej, co może być zaletą jak i wadą.
  • Odpowiedz
@jedlin12: No właśnie zaskoczyli mnie ostatnio FCY. Akurat byłem na początku okrążenia na Nordzie i całe 20km musiałem się wlec 90km/h, bez limitera (limiter jest na 60km/h). Dojechałem sam, reszta serwera nie wytrzymała xD
  • Odpowiedz