Wpis z mikrobloga

Tylko prawda nas wyzwoli, ruszyłeś osoby których nie mogłeś i ci to udowadniam każdego dnia

Mexicano przy tobie to był przeciwnik

Masz 40 lat a czatujesz pod klubami by z gimbami filmy nagrywać( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OlgierdAndrzejewski: kolego więcej konkretów a mniej e-gangsterki "ruszyłeś osoby których nie mogłeś" + cytaty ze Ślepnąc od Świateł. Jak jesteś Dario to #!$%@? udowodnij coś w końcu. Bo póki co jedziesz rudą ur... od miesięcy przez internet za co plus, bo byłem za tobą w 100%, ale zapowiadałeś coś więcej niż to co jest. Cały czas stoje po stronie dojechania górskiego odleżynossacza, ale fajnie jakbyś pokazał efekty a nie tylko kozaczenie, bo póki co zbiłeś okulary zielonemu śmieciowi. Powodzenia tak czy owak

#patostreamy #kononowicz #olgierdanotv
  • 11
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: tobie się mam tłumaczyć wykopku? sufit ci na łeb nie spadł?
mnie tłumaczą wyniki i fakty
u mnie są same konkrety a że nie ogarniasz to twój problem gościu
odrób lekcje co zrobiłem i co jest przybite a poźniej wróc pogadamy
wywalone mam w twoje powodzenie ignorancie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OlgierdAndrzejewski: strasznie się pyszny zrobiłeś, masz dużo "mocnych tekstów" i nimi szastasz. Widzisz świat czarno-biały - albo twoi fani albo "wykopki" i lateksy. Nie każdy obserwator to twój wróg. Nie przekreślam twoich zasług w rozpętaniu hałasu na temat Konona, zwrócilem uwagę na twoje teksty. Koniec tematu skoro taka z tobą rozmowa.
  • Odpowiedz
tobie się mam tłumaczyć wykopku? sufit ci na łeb nie spadł?

wywalone mam w twoje powodzenie ignorancie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OlgierdAndrzejewski: po czymś takim trudno podejmować rozmowę. Wiem, że lubisz się przerzucać gównem, ale zostaw siły na kogoś komu warto #!$%@?ć. Bo nie jestem po stronie tego którego chcesz zniszczyć. Myśl co chcesz, ja nie będę bił piany, swoje napisałem.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Chłopie piszesz jakieś teksty że nic nie zrobiłem jakbyś miał 10 lat

Co zrobiłem i to oficjalnie masz napisane w jednym z moich postów po powrocie. Tam idź i napisz że nic nie zrobiłem
Tam masz same argumenty ignorancie
  • Odpowiedz
że nic nie zrobiłem


@OlgierdAndrzejewski: nie napisałem tego, po prostu były zapowiedzi czegoś większego, ale nigdzie nie powiedziałem, że nic nie zrobiłeś. Zrobiłeś duży szum wokół Konona i go ciągniesz. #!$%@?łem się może dlatego, że irytują mnie te pyszałkowate teksty, tak jakbyś #!$%@?ł już Srawka na amen. I tyle w temacie, nie biję więcej piany.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: czego większego? pyszałkowate teksty są bo mogę - za to co robił mi i mojej rodzinie, teraz zbieram plony
artykuły w gazetach
sprawa w TV
sprawa przez MOPR w prokuraturze
sprawa w prokuraturze za stalking i grozby z emilian
sprawa dla Mariolki

załapałeś?
  • Odpowiedz
@OlgierdAndrzejewski #!$%@? mać, DUŻO. Szczerze - DUŻO. Ale #!$%@?ą mnie ciągle powtarzane teksty ze Ślepnąc od Świateł bo wtedy mam wrażenie, że ci się odkleja, że jesteś gangusem. Rozumiem, że w tym wątku musi być wygrany i przegrany - albo ja albo Ty, inaczej nie odpuścisz. Ale nie będę w to grał z toba, bo nie jestem przeciwko tobie i nie zamierzam robić wymiany uprzejmości. Napisałem co mnie #!$%@? i tyle. Rest
  • Odpowiedz
@OlgierdAndrzejewski: dobra, zrobiłeś dużo, ale

artykuły w gazetach

na portalach internetowych, nie gazetach. To jest dobra baza

sprawa w TV

Której jeszcze nie ma. Jutro dopiero idziecie na nagrywki, a w TV pewnie będzie w październiku, albo później. I nie wiadomo, czy nie przekręcą tego na korzyść Pastucha - wy hejtujecie, a on POmaga. Złe lewaki atakują biednego, pokornego katolika z Bielska, który tylko pomaga biednemu Krzyśkowi. Więc nie świętuj póki
  • Odpowiedz