Wpis z mikrobloga

Ale konkretna patologia w Warszawie, ziomek ma mieszkanie po babci przy SGH, czysty prl wszystkie meble stare, brudne ściany chyba jak pamiętam jest 33 metry. Wystawił mieszkanko na wynajem za 3,5k + oplaty(media, internet) i w ciągu godziny dostał 23 zapytania XD
#nieruchomosci #warszawa
  • 42
  • Odpowiedz
@vladowme: Dramat. Tylko współczuć przyszłym studentom. Ja studiowałem ponad 10lat temu to za mieszkanie w centrum poznania (przy okrąglaku), 65m2 z czynszem i mediami 2200zł na 4os.
35m2 na osiedlu przjaźni chodziły po 1200-1400zl.
  • Odpowiedz
@LuciusMiximus: jaki koszt jak na zachodzie hahahaha, studiowalem w DE za akademik w centrum miasta (akademiki tutaj to nie takie gowno jak w PL) placilem pod koniec studiow 283€ za miesiac (mialem w tym wszystko:prad, wode, ogrzewanie, internet); mieszkanie (83 m2) dzielilismy we 3.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: ktoś kto nie ma wsparcia od rodziców dostanie, mało tego, dostanie stypendium socjalne. O akademik wcale nie jest tak trudno tylko nie chcecie tam mieszkać. Nie byłem z zadnej biednej rodziny a mieszkałem całe studia w akademiku w Warszawie.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: nie rozumiesz ogólnego założenia. To jest blisko. Więc z jakiej paki ma dostać ktoś akademik? Żeby nie dojeżdżać godzinę łącznie? Lepiej żeby ten np. z Opola dojeżdżał? Regulaminy akademików są skonstruowane bardzo dobrze.
  • Odpowiedz