Wpis z mikrobloga

jakiś czas temu widziałem w komentarzu na wykopie, że jak szkoła nie chce wydać zaświadczenia o statusie studenta, to trzeba ktoś pisał pismo do zus, o potwierdzenie ubezpieczenia z uczelni, zwalniającego ze składek. Nie mogę niestety tego znaleźć.

Status studenta w cosinusie mam od 01.09, jednak szkoła zaświadczenia wydaje dopiero po pierwszym zjeździe (bo tak), czyli 19 września. Pracodawca potrzebuje jednak zaświadczenia wcześniej - co można zrobić w tej sytuacji? Bez zaświadczenia nie będzie $$...
#zus #praca #pracbaza #korposwiat #prawo #zlecenie #ksiegowosc #finanse #cosinus #studbaza
  • 3
@heavybeyond: heh, z 40 min mi zeszło w cosinusie ale finalnie się udało wywalczyć zaświadczenie. Pani powie Ci, że nie ma możliwości wydania (wyklikania w systemie tego oświadczenia), jednak jak zadzwoni do głównej szefowej tych sekretariatów to jednak się da :P
@koronahehe: ja dziś w TEB edukacja usłyszałem że mam status słuchacza (lvl. 25 here) i nie daje mi to zniżek u pracodawcy więc nie ma potrzeby żebym takie zaświadczenie otrzymał, ktoś jest w stanie to potwierdzić lub zdementować?