Wpis z mikrobloga

Czy każdy przeciętny bloger i influencer musi wydać teraz książkę? Po co? Przecież i tak produkują tyle powtarzalnego kontentu, ze normalny człowiek nie jest w stanie tego ogarnąć. Co znajduje się w tej książce czego nie ma na Youtube. Że Leszek najpierw był gruby, ale potem wziął się za siebie i teraz robi korbą bry bry co produkuje dużo WATTÓW i to wszystko ładnie streszczone na 500 stronach. Ludzie kupują takie książki? Po co? Przecież jak ktoś interesuje się bardziej treningiem i TT to w 10 minut googla znajdzie bardziej wartościowy kontent.

#rower #szosa #youtube #socialmedia
lecho182 - Czy każdy przeciętny bloger i influencer musi wydać teraz książkę? Po co? ...

źródło: comment_1661964901xJJZCVYaLoqkyrdujd5tZk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@lecho182: pycha bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeśli wydanie książki to teraz tylko kwestia pieniędzy i machną Ci dosłownie co chcesz to warto w swoim CV dla zjebów wpisać że ma się wydane jakieś pozycje.
  • Odpowiedz
@lecho182: Ostatnio w empiku idę w kierunku "ekonomia" - myślę sobie: "ooo, może jakieś fajne nowe wydania austriaków", a tam całe półki pełne "jak w pięć minut ". Ludzkość nie ma przyszłości.
  • Odpowiedz
@lecho182: Robi to dla hajsu, tak samo jak ty każdego dnia ustawiasz budzik na 6:00 żeby pójść do roboty.

Nie lubie go za bardzo, słaby z niego youtuber ale przynajmniej nie udaje mega kozaka i gościa, który urodził się z wytopioną łydą i turbo formą. Potrafi przyznać się do błędu, tego że się boi wody i nie ukrywa tego, ze był grubasem, jeśli ta książka zmotywuje chociaż 5 osób do
  • Odpowiedz
przynajmniej nie udaje mega kozaka i gościa, który urodził się z wytopioną łydą i turbo formą


@pine: co? xD przecież on się ma za samozwańczego mistrza świata we wszystkim, a potem jak przychodzą jakieś zawody z okazji dni ogórka w piździawicach średnich, to zawsze jest milion wymówek czemu poszło nie tak xD

a najlepszy był jego wyjazd w alpy jak na przestrzeni tygodnia był filmik z gassów O #!$%@? PACZCIE
  • Odpowiedz
@lecho182: W sumie nie wiem gdzie go ulokować bo nawet mi czasem cołczem zalatuje. I ogólnie podziwiam za stworzenie marki ciuchów. Szacun. W dzisiejszych czasach to wyczyn napisać maila do Matro czy Raso i zamówić sobie kilka swoich wzorów. Sprzedać? Owszem tu trzeba się trochę napracować, ale w dorabianiu ideologi jest niezły.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: @stateknaniebie: @lecho182: Skoro jego istnienie i jego życie Was tak denerwuje/boli to po co marnujecie swój czas i śledzicie jego poczynania? Nie rozumiem kompletnie takiego hejtu. Zrobił Wam coś złego? Zniszczył jakoś świat rowerowy w Polsce? Chyba wręcz przeciwnie - na swój sposób bardzo fajnie promuje kolarstwo i zachęca kolejne osoby do stawiania początków na szosie/rowerze, mam taką osobę w swoim bliskim towarzystwie nawet. Z
  • Odpowiedz
@lecho182: A tam youtuber jak youtuber są gorsi są lepsi. Osobiście irytuje mnie jego wzruszenia podczas gadania. Według mnie to strasznie sztuczne jest przez co nie lubię go oglądać. Ale gość ma swoich fanów.
  • Odpowiedz