Wpis z mikrobloga

Córka w 4 klasie dostała plan lekcji na piątek.
Co powiecie na tak "delikatną" sugestię, żeby wybrać religię zamiast etyki?

Religia pomiędzy lekcjami, po religii język polski, więc trzeba czekać.... a potem etyka za kolejne dwie godziny.

Niby jest wolność wyboru, ale tak jakby nie do końca.
Propaganda tak subtelna, jak przywalenie cegłą w łeb. Masz wybór, śmieciu, więc co tam szczekasz?

#polska #bekazkatoli #religia #szkola #katolicyzm #katotaliban #neuropa
Pobierz jamtojest2 - Córka w 4 klasie dostała plan lekcji na piątek.
Co powiecie na tak "deli...
źródło: comment_16619648197OXYzQcySxYMDtCs1KOT0y.jpg
  • 111
@jamtojest2: nic nie rób, za 10-15 lat córka w necie napisze że miała #!$%@? ojca co ja na religię zapisał. Ewentualnie może się zdarzyć tak że za tydzień ogłoszą że w ziemię jebnie asteroida, to wtedy religia będzie na topie, ale raczej się na to nie zapowiada.
które mają być albo na końcu albo na początku zajęć.


@2giekonto: Przecież nikt oprócz wykopków (którzy i tak nie mają na to wpływu) tak nie powiedział. Wiesz, że żadna z kilkunastu lekcji nie jest zawsze na końcu lub na początku? Nie da się tak ułożyć planu. Poza tym jak będzie na początku to będziecie narzekać, że przez to że lekcje zaczynają się później, a wy jedziecie na 8 do roboty, to
@jamtojest2: Pamiętam jak u mnie kiedyś #!$%@? też tak robiły. Całe szczęście miałem mądrych rodziców którzy dali mi wybór i na to nie chodziłem. U mnie tylko był wybór religia/etyka i było się na tym albo na tym (jedna grupa etyka, druga religia). Chociaż nie pamiętam co się na etyce robiło.

To jest taka taktyka żeby chodzić na "mniej ważne" lekcje. Wystarczy poprzeplatać to z lekcjami na które się chodzi, czyli