Wpis z mikrobloga

@The_Good aww, dziękuje! Dobre, na następny raz dosram basu po złości ( ͡ ͜ʖ ͡) jakbyś był ciekaw jeszcze, to w pierwszym komentarzu jest już większy wpierol- chętnie posłucham opinii, bo nutka jeszcze nie wydana szerzej
@MattCore: spaniałe leganckie tu tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak chodzi o ustawienia dzwieku to zawsze dazylem zeby miec taki feel basow jak Lorn, nie wiem czego uzywa, czy jakies kompresory zajebiste albo OTT w abletonie, ale brzmi #!$%@? nisko zawsze i bez przesterów
@MattCore: Fajny vibe taki bones ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale miksowo bym dopracował. Perka strasznie z tyłu siedzi i mam wrażenie że za dużo kompresji jest na niej która w przypadku dzisiejsz drum kitów jest absolutnie zbędna. Synthy strasznie walczą z wokalem. Ogólnie za dużo góry w porównaniu do dołu jest przez co dosłownie nie da się tego głośniej słuchać.
@MrXavery dzięki za feedback!! ʕʔ Totalnie się zgadzam z tym, pod względem miksu jestem totalnie zielony, jest to dosłownie moja pierwsza nuta zrobiona w całości w DAW, także zajebiście, że ktoś to umie zauważyć i wytknąć pole do poprawy! Można zawołać na raz następny jak coś dodam?