Wpis z mikrobloga

#!$%@? się jak mam pracować w sprintach, zrobię zaraz kurs pedagogiczny i pójdę na informatyka do technikum, będę oglądał cały czas kapitana bombe i grał z uczniami w csa jak mój nauczyciel ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem wychodził po 4 godzinach i sobie żył
#pracbaza #praca
  • 47
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: O kurła panie nauczyciele mają 10letnie samochody a powinni jeździć furmanką. To jest poziom dyskusji. ¯\_(ツ)_/¯ Ja też chodziłem do szkoły, widziałem samochody i te swoje #!$%@? wiesz gdzie możesz wsadzić. Jak wszędzie byli ludzie którzy byli bardziej obrotni/lubili lepszy samochód to mieli lepszy inni jeździli 20 letnimi skodami. Tylko, że tych lepszych samochodów to było może z 10 na stu nauczycieli. I po co te twoje kłamstwa z
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: sugestia, że można mieć 2 etaty wg mnie jest nadal słuszna, bo szkoła daje tutaj większe możliwości - po prostu nie masz staych 40h dupogodzin tylko możesz połączyć uczenie w 2 szkołach.

Nie przeczę, że to się odbywa kosztem jakości nauczania.
Nie przeczę, że wysokości wynagrodzenia nauczycieli sa niskie (z zastrzeżeniem, że dla miernot powinny być niskie, ale dla dobrych nauczycieli powinny być dużo wyższa)

Przeczę natomiast, że nauczyciel pracuje 40h tygodniowo, "bo ma 18h pensum i do tego wywiadówki i rady". Nie, jeszcze nikt mi nie udowodnił, że te "dodatkowe" zajęcia wypełniają brakujące
  • Odpowiedz