Wpis z mikrobloga

#!$%@? się jak mam pracować w sprintach, zrobię zaraz kurs pedagogiczny i pójdę na informatyka do technikum, będę oglądał cały czas kapitana bombe i grał z uczniami w csa jak mój nauczyciel ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem wychodził po 4 godzinach i sobie żył
#pracbaza #praca
  • 47
  • Odpowiedz
znam sporo


@PanNieznanypl: i pracują po 18h/tydzień wliczając w to przygotowanie lekcji, przygotowanie/sprawdzanie testów, rady pedagogiczne, dyżury, wywiadówki, kontakt z durnymi rodzicami? I (na 99%, jako 'pan od komputerów') dbanie o szkolną infrastrukturę sieciową i właściwie każde urządzenie na prąd? :D
btw. zwiedzenie czterech krajów na urlopie to jakiś wyczyn? Pojechanie nad morze to jest wyczyn (dla nie-masochistów ;))
  • Odpowiedz
@plastic11: co innego nauczyciel od matmy a taki od infy, mój znajomy sobie w gierki pyka jak tam przychodzi a testów nie robi tylko daje projekty, o kompy nie dba jest gość od komputerów, wychowawcą nie jest, ogólnie ma wyjebke
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@plastic11: przygotowanie lekcji i testów i sprawdzianów to raczej nie coś co robi się od zera co roku? Raz przygotujesz i jedziesz później z tego (o ile nie ma już czegoś co wspiera nauczyciela w tym zakresie jak podręczniki dla nauczycieli itd.).

Wywiadówki są co tydzień? Co miesiąc? Trwa 8h czy co? To coś jak mówienie że masz raz na kwartał zrobić podsumowanie i wielkie halo.

Rada pedagogiczna jest raz na
  • Odpowiedz
@dr-proktor: Oczywiście nie wymieniłem wszystkiego co nauczyciel robi poza tymi 18 godzinami, tylko to co mi na szybko wpadło do głowy. Nie jestem nauczycielem. Reaguję alergicznie na 18h bo to czysta (i jak widać niestety skuteczna) propaganda rządowa, dyskredytująca ważną grupę zawodową. "Paczcie na nich, patusy ciężko pracujący w januszeksie! Pracują połowę tego co wy i jeszcze im źle! Podwyżek chcą! Macie tu trochę socjalu na uspokojenie"
  • Odpowiedz
Czasami mam wrażenie że nauczyciele reagują alergicznie na te 18h ale argumenty jakie podają są oderwane od rzeczywistości.


@dr-proktor: Tak reagują, bo #!$%@? rząd nierobów wciska ci kity, a ty później to łykasz jak Mia Khalifa.
  • Odpowiedz
Czasami mam wrażenie że nauczyciele reagują alergicznie na te 18h ale argumenty jakie podają są oderwane od rzeczywistości.


@dr-proktor: To nauczyciele są oderwani od rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr-proktor: nie no spoko ... moja żona uczy 1 - 3... ile mozesz przygotować i jechać na tym to możesz - wystarczy ze zmieni się podstawa programowa ipodręczniki ... zebrania? raz w msc min 2h plus dojechać musisz .... konsultacje 1 -2 razy na semestr od 16 do 19 .... musisz siedzieć ... pomijam telefony i pisanie wieczorami a co jutro januszek ma przynieść a jaki kolor bibuły etc ... i
  • Odpowiedz