Wpis z mikrobloga

@egzystencja: brzmi trochę jak dwóbiegunówka...

a jak reagujesz na stymulanty? wstrzelają i jest euforia czy bardziej skupienie i chęć nauki?

tak czy inaczej na powyższe mógłby pomóc piracetam lub pehnylopiractam bo oba mają nutkę niwelującą lęki
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Nawet po mocnej kawie potrafię złapać konkretną euforie i wtedy przykładowo moge się skupić na rzeczach typu sprzątanie chaty ale jakbym miał usiąść na kompa i się uczyć np to nie ma opcji
  • Odpowiedz
@egzystencja:

ale jakbym miał usiąść na kompa i się uczyć np to nie ma opcji


Czemu nie? Bo nie interesuje Cię to i wolisz się ruszać? Czy o co chodzi?

Jeśli stymulanty działają na Ciebie mocniej to nie brzmi to jak ADHD. Może to zespół lęku uogólnionego?
  • Odpowiedz
@cringecringecringehooolybased:

Gdzie tak napisałem? Napisałem, żeby ciebie nie słuchać i nadal przy tym stoję. A to czy "namawiasz" to jest dla mnie bez znaczenia, baw się semantyką sam ze sobą.


Ciekawa sprawa, z jednej strony lek, ale autor postuluje, że zawsze zły, a z drugiej jedzcie ten lek ze wschodniej granicy
  • Odpowiedz
badania (nie mogę wrzucać linków)

Effects of Semax on the Default Mode Network of the Brain
I S Lebedeva 1, Ya R Panikratova 2, O Yu Sokolov 1, D A Kupriyanov 3, A D Rumshiskaya 1, N V Kost 1, N F Myasoedov 1

[Effect of semax on the temporary dynamics of brain-derived neurotrophic factor and nerve growth factor gene expression in the rat hippocampus and frontal cortex]
  • Odpowiedz
@egzystencja: Chodź nie jest stricte na ADHD to osobiście testuję od niedawna piracetam, oxiracetam, coluracetam, ppap hcl i noopept. Swoją drogą osobie, która zadała takie pytanie nie polecałbym peptydów, leków czy analogów leków tylko raczej starał się zlokalizować przyczynę problemów z koncentracją, najpierw sen i dieta, później ewentualnie jakieś adaptogeny. No i umówił bym się na wizytę do psychiatry.

Najprostsza i najbezpieczniejsza porada jaka może być - zjedz tłustą rybę
  • Odpowiedz