Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden mirek pytal sie jaki glosnik bt sobie kupić i sie mircy zesrali. A ja od jakiegoś czasu z takim patencikiem sobie bezpiecznie jeżdżę i sobie chwale.

Z uwagi na to że głośnik jest skierowany bezposrednio w morde nie musi być ustawiony głośno a ja slysze wszystko wokół. Jak ludzi nie ma to cyk se podglasniam wygodnie bo duze przyciski głośności som

#rower #glosniki #chwalesie
Pobierz TurboTapir - Ostatnio jeden mirek pytal sie jaki glosnik bt sobie kupić i sie mircy z...
źródło: comment_1661895090ZrzTanMFKIxt6i7hVObRiZ.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavel_ski: Nie do końca. Znam gościa, który po kolejnej z rzędu wywrotce spowodowanej przez pieszego, który nagle wszedł na na ścieżkę rowerową bez oglądania się za siebie zamontował sobie głośnik BT skierowany do przodu. Działało to jak system wczesnego ostrzegania ;).
@damian_co_dalej: no i ok, ale cicha muzyka w hałasującym samochodzie przejeżdżająca przez głośne miasto, to coś innego niż cicha muzyka na cichym rowerze w cichej okolicy. Raz jechałem przez dłuższą chwilę za kolesiem, który sobie puszczał muzykę z zegarka w lesie i uważam, że to niewiele się różni od seby z głośnikiem w autobusie.