Wpis z mikrobloga

Zdarzyło się wam, być ośmieszonym lub upokorzonym przez kobiety w realu, tylko dlatego, że jesteście brzydcy?
Ja miałem parę takich sytuacji:
- W liceum wybrałem się na dyskotekę z kolegą , na której zacząłem tańczyć koło dziewczyny lecz jej się to nie spodobało i wylała na mnie piwo.
- W autobusie grupa kilku julek zaczęła mnie wyzywać od brzydali. ( Choć przyznam jedna z nich mówiła im na głos, że przesadzają).
- W sklepie dwie znane mi z widzenia dziewczyny, postanowiły mnie poszczypać po tyłku. Oczywiście wiem, że im się nie podobałem.
- Gdy piłem kawę i czytałem sobię książkę w McDonald's, podeszła do mnie bardzo atrakcyjna studentka, która się przedstawiła, była miła i stwierdziła, że chciałby mnie poznać. Dała mi swój nr telefonu i odeszła. Numer okazał się prawdziwy i po dwóch dniach zadzwoniłem do niej, ale ona nie odebrała, tylko napisała mi w wiadomości sms, że jestem brzydki i zrobiła to, bo się założyła o flaszkę.

#blackpill #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnomol: Szczerze to jedyna sytuacja to w barze na 20stce ziomka kiedy chciałem zagadać do dupy a ta wyleciała z tekstem "goń się brzydas" (tak, powiedziała brzydas xd)
i w sumie to tyle
jeżeli nie wymyśliłeś tych sytuacji to współczuję, zwłaszcza ostatniej- chłop myśli że #wychodzimyzprzegrywu a to był tylko #!$%@? zakład ;__;
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnomol: nie miałem tak, miałem tak tylko w gimbazie a potem nuż wcale, często się na mnie patrzą różne babki i czasem zaczepiają
  • Odpowiedz
@gnomol: "Gdy piłem kawę i czytałem sobię książkę w McDonald's, podeszła do mnie bardzo atrakcyjna studentka, która się przedstawiła, była miła i stwierdziła, że chciałby mnie poznać. Dała mi swój nr telefonu i odeszła. Numer okazał się prawdziwy i po dwóch dniach zadzwoniłem do niej, ale ona nie odebrała, tylko napisała mi w wiadomości sms, że jestem brzydki i zrobiła to, bo się założyła o flaszkę."
To jest tak nieprawdopodobne,
  • Odpowiedz
niech jej Mokebe zrobi bliźniaki i #!$%@? z kraju xd


@Napoleoniusz: i tak ją potem weźmie jakiś syn właściciela tartaku z Pierdziszewa Dolnego i będzie miała ustawione życie za hajs ojca beciaka w najbliższym mieście w nowobogackiej willi.
  • Odpowiedz
@gnomol: To czwarte to wyjątkowe paskudztwo, typowe push and pull. Kiedyś też laska mnie upokorzyła przed znajomymi w podobny sposób. Zapytała czy pójdę z nią na dyskotekę a kiedy to powiedziałem że tak, to ona nie, zapomnij że to słyszałeś. Albo upokarzała mnie w ten sposób mówiąc że jestem głupi albo nie chciała tańczyć na dyskotece mówiąc kolegom teksty w stylu a idź Ty z nim. Dziwna sprawa że takie
  • Odpowiedz