Wpis z mikrobloga

Witam wędkarze, od 10 roku życia lowie ryby (tylko spinning ) i od jakiegoś czasu bawię sie w koszyk/metodę , karpia no i trupka z gruntu. Planuje kupić dobry i pewny kołowrotek (w miarę uniwersalny oraz rozmiar 10000) do podwyższych celów. Czy możecie mi coś ciekawego polecić ? Zastanawiam się na fix eos 10000 czy znacie może jakiś lepszy wybór ?
#wedkarstwo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do koszyka FOX EOS 7000. Moj jedyny zakup przez chyba 12 lat inny niz Penn lub Shimano. Troche ciezki. Tyle z wad. Zajebisty kreciol. Nigdy bym nie pomyslal ze Fox robi tak dobre krecioly Ultegry stare mam 5500 tez uzywalem na trupy i karpie. Nawet taki jest troche za duzy na koszyk.
  • Odpowiedz
@F-rava97: Ja osobiscie na twoim miejscu bym kupil Shimano 4000 dl fb, na koszyk i Ultegre albo Medium Baitrunner MBTRXTBLC na trupa. Na kolowrotki warto sie nawet zapozyczyc. z tym jest tak ze doplacisz pare stow a lowisz nim cale zycie.
  • Odpowiedz
@F-rava97: mam dwie sztuki fox eos 10000 i jestem z nich bardzo zadowolony, w tej cenie nie kupisz dobrego shimano. Na foxy wyciagnalem juz sporo karpi i jedynie co to zylke co sezon wymieniam takze polecam
  • Odpowiedz