Wpis z mikrobloga

@BayzedMan:

1. brak argumentów to od razu atak ad personam
2. wiele razy zwalano winę za tę zbrodnię na Polaków, jednocześnie gloryfikując UPA
3. rzeczywiście Ukraincy biorą udział w uroczystościach dot. Wołynia - nie mniej jednak władze nigdy nie odcieły się od zbrodniczej działalności UPA

Gdybyś jednak zarzucał mi, że jestem onucą czy coś w tym stylu to wytłumacz mi proszę czym kierowano się powołując Wołodymyra Wjatrowycza na prezesa IPN?
@lawanty: Patrzysz na sytuacje jak kon z klapkami na oczach w jedna strone.
Ukraina nie odetnie sie od UPA w tak samo jak Turcy nie odetna sie od swojej historii ani jak rosja nie odetna sie od ZSRR.
Formacja OUN to ich symbol walki z rosja, tyle.
Odciecie sie od tej formacji to jest w zasadzie spelnienie rosyjskich rzadan, ktorych Polska NIGDY nie wymagala od Ukrainy. Naprawde sadzisz ze teraz podczas
Pobierz
źródło: comment_1661898111gAooCxNTr9b5Hctjeb9Do0.jpg
@BayzedMan:

Ukraina nie odetnie sie od UPA w tak samo jak Turcy nie odetna sie od swojej historii ani jak rosja nie odetna sie od ZSRR.


Ukraina, widzę, trafiła w doborowe towarzystwo, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest podobno kraj, który chce na Zachód; powodzenia z takim podejściem.

80 lat temu na wolyniu dokonano ludobojstwa jakich bylo tysiace podczas 2 wojny swiatowej.


Nie zdziwiłabym się gdybyś
Ukraina, widzę, trafiła w doborowe towarzystwo, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest podobno kraj, który chce na Zachód; powodzenia z takim podejściem.


Polska historia rowniez nie jest uslana rozami, tak samo jak brytyjska, portugalska, hiszpanska, amerykanska.
Nie slysze aby amerykanie oficjalnie uznali waszyngtona za morderce i rasiste, ktoremu nie nalezy sie miejsce w historii usa.

Nie zdziwiłabym się gdybyś był faktyczną ruską onucą, która ma na celu
@BayzedMan: Amerykanie to osobna sprawa, bo trzymają resztę świata za jaja i żaden z ich prezydentów nigdy nie stanie przed żadnym międzynarodowym trybunałem, ale Brytole, Belgowie, Niemcy itp. raczej nie uchylają się przed przyznaniem do odpowiedzialności za swoje historyczne zbrodnie. A teraz wymień mi w jakiej masakrze na taką skalę jak Wołyń brała udział Polska.

Doskonale wiem czym są haplogrupy. Poważni naukowcy zajmują się ich badaniem i omawianiem w laboratoriach i
Nie wątpię w nasze wspólne pochodzenie jeśli chodzi o Słowian, ale pokrewieństwo genetyczne ma niewielkie znaczenie w polityce


@SuperFancyFretka: Ale ma znaczenie w interencie i caly czas slysze #!$%@?, ze ukraincy to w sumie rosjanie 2.0, gdzie historia i nauka mowi zupelnie co innego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na pewno nie miało dla Ruskich i Ukraińców, urządzających Polakom masakry w przeszłości i wyciąganie go teraz jako
@BayzedMan:

caly czas slysze #!$%@?, ze ukraincy to w sumie rosjanie 2.0, gdzie historia i nauka mowi zupelnie co innego


Ale fiknąłeś. W latach trzydziestych za naszą zachodnią granicą uważano, że pochodzenie i biologia determinuje wszystko. Na szczęście to przekonanie nie przetrwało próby czasu. W obecnych czasach ludzie uważają Ukrainę za Rosję 2.0, ponieważ widzą podobieństwa w ich mentalności, a nie dlatego że uważają Ukraińców za genetycznie takich samych jak Ruscy.