Wpis z mikrobloga

@szurszur: Ileż wysiłku wkładają Ukraińcy, żeby uśpić naszą czujność, ale ja słucham Korwina i wiem, że jak tylko skończy się ta wojna, to przy użyciu naszych czołgów i amerykańskich Himarsów ruszą na Przemyśl i Chełm.
  • Odpowiedz
Ojej, teraz to niezaprzeczalnie jesteśmy braćmi. Przekonałeś mnie tym kawałkiem papieru.


@armacoder: Nie, jestesmy wrogami bo 80 lat temu na wolyniu dokonano ludobojstwa jakich bylo tysiace podczas 2 wojny swiatowej.
Analogicznie to takim jak ty nie przeszkadza, ze przez rosje "zniknelo" 2 miliony polakow, rupmy interesy z rozjom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Urojeniem jest twój chochoł. "Takim jak ja" niby nie przeszkadza, że Rosjanie wymordowali 2 miliony Polaków, a opierasz swoją śmiałą tezę na...? Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek Rosjan nazwał "braćmi".
  • Odpowiedz
@armacoder: Nie da sie okreslic ile wymordowali, ilu umarlo z glodu, ilu umarlo z zimna czy braku opieki lekarskiej, wiadome jest ze okolo 1.5 mln polakow trafila na sybir na przymusowe roboty, a kolejne setki tysiecy umarly podczas wojny, represjach, akcji polskiej itp.
Co prawda historyczna w oczy kole?
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Nic mnie nie boli, wyciągnąłeś dziwne stwierdzenia z tyłka, nie zadziałało, próbujesz coś tam pluć dalej i uważasz, że mnie rozwaliłeś. Typowy neuropek jest typowy, nie będę się z upośledzonym kopał.
  • Odpowiedz
@szurszur: To tak dla równowagi:

Kolejki na granicy z Ukrainą: "Dantejskie sceny, strach tędy jeździć" - mówią kierowcy, którzy stoją na granicy w 40 km korkach. Ukraińcy demolują polskie samochody. Były przypadku wybijania szyb czy pobicia kierowców. Powstał Zamojski Komitet Protestacyjny. Domaga się interwencji polskich władz.


https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28844235,skad-sie-wziely-kolejki-na-polsko-ukrainskiej-granicy-korki.html
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ekspertem nie jestem, ale jeżeli ktoś rzeczywiście uważa Ukraińców za wrogów to nie dla tego, że Wołyń 80 lat temu, a raczej dlatego, że temu pochwalają i uważają, że nic takiego miejsca nie miało
  • Odpowiedz
a raczej dlatego, że temu pochwalają i uważają, że nic takiego miejsca nie miało


@lawanty: Nie wiem co robisz z swoim zyciem, ale przynajmniej wlacz ten telewizor i posluchaj uwaznie czasami.
Ukraina niczego nie udaje, bierze udzial w uroczystosciach pamieci ofiar wolynia, a w dniu uroczystosci nadali prawnie specjalny status polakom w swoim kraju. Ich obywatele z wlasnej woli wyremontowali nasze cmentarze ofiar na wolyniu innych, nawet AZOW batalion bral udzial
  • Odpowiedz