Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie sobie otwieram i czytam: https://www.wykop.pl/link/6796375/rekruterzy-zirytowani-nowe-zadanie-kandydatow-do-pracy-rozgrzalo-emocje/

A tymczasem mi się trafiła praca (fizyczna... tyle lat po studiach i będąc na tym zadupiu na nic lepszego nie ma szans) po tej całej pandemii,szukaniu, w sumie po 3 latach bezrobocia.Dostanę informację jutro i może wtedy mam jeszcze raz znowu jechać.Dlaczego ? Bo w Januszexie są "oszczędni" i wyczuli "okazję" - chcą żebym im poszedł w ramach STAŻU Z URZĘDU PRACY... (°°)

No oczywiście ja to jestem w tak zajebistej sytuacji zawodowej,że mogę to brać albo szukać kolejne bóg wie ile czasu na tym zadupiu bo kasy by jeździć pracować dalej jak do 40 km od miejsca zamieszkania nie mam. Zajebiście, po prostu zajebiście. Jak się "uda" czeka mnie niewolnictwo za 1560 czyli poniżej pieprzonej minimalnej. I niektórzy na wykopie nazwą to "cuś" jeszcze "pomocą dla bezrobotnych"... (°°)

Najlepsze jest to,że przecież te cholerne pytania dało by się przez telefon ogarnąć. No ale dla pracodawców - czy to w januszexach czy w większych firmach paliwo czy inny wydatek kandydata na dojazd to wydaje się jak powietrze - darmowa. Większą część tych całych rekrutacji to powinni realizować zdalnie albo przez telefon i tyle.

Aż mnie naszło na taką #refleksja: Poważne niby duże firmy zatrudniają przez agencję, prostsze oferty na stanowiska bez kwalifikacji to wymóg "osoba niepełnosprawna" a jak nie to "staż". I ani żadni korwiniści ani socjaliści nie dążą do oderwania tych januszexów od państwowego cyca i załatania tych luk prawnych. Z tego wszystkiego nie wiem już sam czy jak uzbieram jakieś grosze to się ewakuować do większego miasta czy od razu dążyć do opuszczenia tego kraju czy po prostu nie czekać i kupić sobie sznur...

#hr #polska #praca #podkarpacie #zadupie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630e2307a07f85290e3ce169
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
1a6e1 9r33n: @wormik: nie chcę cie obrazić,ale niestety cie chyba tym obrażę: Nie czytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem.Było.

No oczywiście ja to jestem w tak zajebistej sytuacji zawodowej,że mogę to brać albo szukać kolejne bóg wie ile czasu na tym zadupiu bo kasy by jeździć pracować dalej jak do 40 km od miejsca zamieszkania nie mam


Ok,może to jest niejasne,ale chyba logiczne,że jak problem jest z kosztami dojazdów za
09a1b6a640: Ha,w sumie taka tam autoryzacja skoro już napisałem używając podpisu a nie kodu. Tak, to akurat ja,osobnik podpisujący się tutaj jako 1a6e1 9r33n

W sumie to wychodzi na to,że udostępniłem właśnie kilka danych o sobie dla osób które by zrobiły porządny research (I fear you 4chan ;) ),ale ok nic wielkiego ;)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: zacytuję klasyka "Weź kredyt, zmień pracę( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz, a nawet powinieneś. Chyba, że chcesz tam się bujać za minimalną albo i mniej to spoko xD Tyle, że tak to albo się wyhuśtasz, albo sczeźniesz. Tak, czasem trzeba mieć albo kredyt albo oszczędności aby się wyrwać gdzieś dalej. Tak to już jest. I serio, "zbieranie szparagów " na miesiąc przez agencję da więcej kasy jak