Wpis z mikrobloga

Ja pierdziu po co mi była ta #medycyna (°° jak w 2 lata mogłabym zarabiać jak #programista15k

Czuje się gorsza od wszelkiej masy programistów, którzy pracę znajdą:
-w 5 minut,
-windują widełki płacowe,
-pracują w międzynarodowych firmach,
-pracę znajdą na całym świecie zdalnie,
-mają ciekawą pracę,
-pracują zdalnie,
-mają świetne benefity,
-mają większe poważanie w społeczeństwie,
-sztuczna inteligencja ich nie zastąpi za 10-20 lat,
-wśród młodego i średniego pokolenia większy prestiż zawodu,

()
jmuhha - Ja pierdziu po co mi była ta #medycyna (╯°□°)╯︵ ┻━┻ jak w 2 lata mogłabym za...

źródło: comment_1661874422libwOSr36FRlo9V1Wfj3YK.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@jmuhha:

Czuje się gorsza od wszelkiej masy programistów, którzy pracę znajdą:


-w 5 minut

A lekarzowi znalezienie pracy zajmuje dłużej? Mowa tu o jakiejkolwiek pracy bo dobrej to i programista trochę poszuka.

-windują widełki płacowe,

Patrząc na to jak podrożały prywatne wizyty u lekarzy oni też mogą je sobie windować.

-pracują w międzynarodowych firmach,

Fakt

-pracę znajdą na całym świecie zdalnie,

Tak, ale wiąże się to czasami z niedogodnościami jakimi jest
  • Odpowiedz
@jmuhha: no ok czyli 120 masz od zaraz, 120x8 = 960 zł /dzień, tak? Czy tam w POZ jakieś inne warunki? To przecież całkiem spoko sprawa, a tam ogarniają raczej podstawowe katary i grypy. Czy czegoś nie wiem? xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: kurde ale dostaniesz tyle na dzień dobry czy nie?

Co do odpowiedzialności to przecież wiedziałaś od początku. Zresztą ta "odpowiedzialność" lekarzy to w Polsce jak wygląda? No bądźmy poważni, ludzie notorycznie dostają błędne diagnozy co do nowotworów a Ty się POZ przejmujesz?

Programista bez studiów - no ok ale gdzieś się uczył, ileś życia stracił przed kąkuterem.

Chyba trochę przesadzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Mam dwóch znajomych co nie ogarniali nic. Z jednym chodziłem do liceum, drugim do podstawówki i gimnazjum. Jeden skończył jakieś ETI i pracuje #!$%@? zdalnie biorąc pewnie co najmniej 6k, a drugi skończył jakos infe na polibudzie lubelskiej i dostał prace. Nie mniej niż 8k teraz to w granicach 10k może. Z matmy byli słabi i bardzo nieogarnięci, a i tak złapali dobra prace. Weź mnie to wytłumacz (
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie wygłupiaj się, znam lekarzy co w covidzie po dwa domy pobudowali, wizyta prywatnie to juz nie wiedza ile brac, będzie dobrze.
  • Odpowiedz