Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #bekazpodludzi #facebook #logikaniebieskichpaskow
Mieliśmy w gimnazjum takiego patusa co kiblował kilka lat.
Notorycznie komuś wpuszczał #!$%@?.
Wyzywał nauczycieli itp itd.
No totalna patologia.

Typ został skazany na pół roku pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie wypadku i pobicie 3 policjantów przy próbie zatrzymania.
Mój szwagier jest z policji więc stąd to wiem.

No i typek wyszedł z więzienia i jakiś czas po tym na swojej tablicy na FB napisał
"#!$%@? w dupe tym wszystkim pseudo znajomym co rozsiewali plotki na mój temat. Pluje na was #!$%@?"
Oczywiście jego grono pato zjebów pisało mu w komentarzach:
- racja
- jazda z #!$%@?
- serduszka itp.

No i we mnie się coś obudziło bo nieraz byłem gnębiony w szkole przez tego patusa a teraz jest ze mnie kawał chłopa, do tego kilka lat mma z sukcesami i się typa nie boje.
Więc mu napisałem pod tą tablicą

Ale typie jakie plotki? Jechałeś po pijaku autem, #!$%@?łeś się w przystanek autobusowy, uszkodziłeś czekającą tam kobietę i pobiłeś policjantów którzy przyjechali do zdarzenia.
Jak byłeś w liceum to okradłeś sklep z telefonami, który prowadził ojciec mojego kumpla. Chcesz więcej plotek na twój temat?

No i ten typek mi odpisał na priv
- żebym to skasował bo jak nie to jak mnie spotka na mieści to mi #!$%@? wszystkie zęby.
No to odpisałem
- Stary tu masz mój adres, możesz podjechać teraz, z chęcią sobie to wyjaśnię z tobą. Jak nie chcesz tego robić pod domem to możemy pójść w las, ja się ciebie nie boje.
a ten mi odpisał
- uważaj na dzieciaka i jakaś emotikonka.
więc ja mu odpisałem
- No widzisz jaką jesteś małą #!$%@?ą, całe życie potrafiłeś się wyżywać tylko na słabszych ale jak ktoś jest równy to morda w kubeł. A tylko mojemu dzieciakowi spadnie włos z głowy to znam twój adres to cię #!$%@?ę razem z drzwiami śmieciu, takie patusy jak ty powinny być usypiane.

No i w sumie mnie to zastanawia czy to rozejdzie się po kościach czy typ coś #!$%@? mojemu dzieciakowi.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630dbbe2a07f85290e3cd834
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 128
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ich sie omija po prostu a walczy tylko kiedy nie ma innego wyjscia. To ze dorosly czlowiek majacy dziecko tego nie wie zle o nim swiadczy xD

koniec koncow jak spuscisz mu #!$%@? ale on wybije ci zeby to ty jestes 30k na dentyste w plecy a on nie traci nic XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pokazałeś ze się nie boisz, to spoko. Punkt dla Ciebie ale chyba dociera do Ciebie że typ mając adres i będąc raczej niezadowolonym z obrotu spraw ma pełne pole do popisu, choćby szybę w aucie wybic albo w nocy wkładać zapałkę w dzwonek. Niby nic a utrudni życie i #!$%@? po prostu a nie bedzie łatwo go udupić z takich rzeczy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak spotkasz dzikiego psa na drodze który zacznie szczekać to też się będziesz z nim gryzł?
To są zwierzęta i tak trzeba ich traktować, dla niego jego własne życie niewiele znaczy i może narobić szkód nawet własnym kosztem - jak dziki pies. Nie prowokować tylko dzwonić po hycla xd
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla to jest dobry komentarz. Warto pamiętać, że spory procent patusów, to osoby z zaburzeniami dyssocjalnymi czyli po prostu psychopaci. Nawet ten typ którego opisuje op dobrze pasuje, ciągłe problemy z prawem, przemocowosc od młodych lat. Od takich tylko z dala
  • Odpowiedz
- uważaj na dzieciaka i jakaś emotikonka.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale szmata. Tylko Ty Miras nie kumasz typa. Ja takich znam, on to nawet by chciał wrócić pod celę bo mu się tam k*rwa spodobało. Wyszedł i nie ogrania, a jak #!$%@? coś grubego to będzie miał spokój jak wróci. Goowna się nie rusza i tak jak ten cwel o którym piszesz, już we więźniu się dowiedział że zawsze będzie większy co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xD to nie ameryka. Chłop nafura się amfy i zatłucze ci dzieciaka a sąd zasądzi mu rok odsiadki za nieumyślne spowodowanie śmierci w stanie niepoczytalności (art. 31 KK) z czego większość i tak odsiedzi w areszcie o małym rygorze czekając na rozprawę


@kukold #!$%@? serio? Ja wiem, że pewne typy są niebezpieczni, ale ten z opisu wygląda bardziej na cwaniaka i #!$%@? zrobi. Jaki #!$%@? "gangus" robi takie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, patusy nie są niebezpieczne przez to, że nie wiem, mogą kupić nóż, mogą chodzić na siłownię czy coś takiego. Patusy są niebezpieczne, bo gówno mają i mają #!$%@? co się z nimi stanie.

@SlepyBazant a ten ma tak #!$%@?, że popłakał się na fejsbuczku o plotki... Sami napędzacie strach przed patusami.
  • Odpowiedz