Wpis z mikrobloga

Wykopowe nosy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)Jako że producent Miraculum wycofał się z produkcji Chopina, który był ulubionym zapachem mojego ojca, pytanie do Was - które z dostępnych perfum są Waszym zdaniem podobne i mogłyby zastąpić Chopina? Myślałem może nad grey flannel, albo Salvador Dali pour Homme, ale to są już chyba zbyt mocne przegięcia w kierunku dziada. A Chopin był taki dziadkowaty, ale bez przesady ( ͡ ͜ʖ ͡) a może David off Zino? Chociaż jego pamiętam jako mocno odbiegającego od typowo leśnych klimatów, miał jeszcze jakaś nute przez co mocno się odróżniał...
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
@yellowman: Davidoff Zino jest wg mnie takim dojrzalym zapachem, ktory nie jest przesadnie dziadkowy, oczywiscie gdybys spytal mlodziez to pewnie bedzie marszczenie nosa i wrzucenie do jednego wora z kazdym oldschoolowcem ale dla mnie bardziej zbliza sie do ponadczasowej meskosci niz geriatrii
Niestety Chopina nigdy nie upolowalem i nie wiem jak pachnie ale na Fragrze widze ze sa zestawione jako "similar" w proporcji 3:1 glosow "za", czego bym sie spodziewal po
  • Odpowiedz