Wpis z mikrobloga

odpowiedz


@saakaszi: kurcze, to chłopy nie muszą sie nawet pi3rd0lić, aby prawak miał ból dupy xD

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo wystarczy by dwóch facetów minęło sie na chodniku w odległości mniejszej niż 10 metrów, a szury prawackie uznają to za upadek cywilizacji i promowanie homoseksualizmu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jeżeli cywilizacja upadła bo dwóch facetów zatańczyło ze sobą w telewizji to całe szczęście że tak się stało, bo taka cywilizcja musiała być gówno warta.
  • Odpowiedz
@saakaszi: jeżeli cywilizacja upada od dwóch tańczących chłopów, to pretensje można mieć tylko i wyłącznie do cywilizacji, której fundamenty były tak wątłe, że dwóch ziomeczków dygających na parkiecie spowodowało jej zapaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: pewnie jakiś konfiarz, wiec jedyne co można zrobić to użyć ich własnej broni - GOSPODARKA UPADA, PRZEDSIĘBIORCY MAJA #!$%@?, A KONFIARZ PŁACZE DOPIERO, JAK DWÓCH CHŁOPÓW TAŃCZY W TV, TAKIE SOM ICH PRIORYTETY

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale jak na weselu jest zabawa ze chłopy tańczą ze sobą i zdejmią koszule po obaleniu 0,7 na łeb, to ohoho ihihi ahahaha ale jaja nie wytrzymie halynaaa
  • Odpowiedz
@saakaszi: ah wybory idą i jest moje ulubione straszonko gejami, a prosty lud znów się na to nabierze
Ja tam się ich nie boję, ba byłem kiedyś w klubie gejowskim po browara i żaden mnie w dupala nie wyłomotał, niema strachu
  • Odpowiedz